Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy S24, Galaxy S24 Plus i Galaxy S24 Ultra zostaną uruchomione bez ulepszeń ładowania, ponieważ szybkie ładowanie 65 W jest wykluczone

Seria Galaxy S24 będzie prawdopodobnie wyglądać jak jej poprzednicy, na zdjęciu. (Źródło obrazu: SoyaCincau)
Seria Galaxy S24 będzie prawdopodobnie wyglądać jak jej poprzednicy, na zdjęciu. (Źródło obrazu: SoyaCincau)
3C dostarczyło teraz dowodów na prędkości ładowania, które Samsung zaoferuje dla swoich kolejnych flagowych smartfonów. Niestety, pogłoski o 65 W przewodowym ładowaniu dla Galaxy S24 Ultra były dalekie od prawdy; nie będzie też żadnych zmian dla Galaxy S24 lub Galaxy S24 Plus.
Android Galaxy S Smartphone Leaks / Rumors

Samsung ma jeszcze chwilę na wprowadzenie na rynek serii Galaxy S24. Obecnie oczekuje się, że firma zaprezentuje swoje kolejne flagowe smartfony w styczniumiesiąc przed pierwszą rocznicą serii Galaxy S23. Podobno jest to częściowo spowodowane decyzją Qualcomm o zaprezentowaniu platformy Platformy Snapdragon 8 Gen 3 miesiąc wcześniej niż zwykle.

Zazwyczaj Samsung i jego konkurenci przedkładają swoje nadchodzące urządzenia organom regulacyjnym, takim jak Federalna Komisja Łączności (FCC) w FCC, z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jednak FCC i jej odpowiedniki zwykle unikają publikowania wstępnej dokumentacji na krótko przed oficjalną premierą urządzenia. Niemniej jednak, 3C wymieniło już, jak się uważa, trio modeli Galaxy S24, ujawniając przy okazji kilka szczegółów.

Krótko mówiąc, Samsung nie wprowadzi żadnych zmian w tegorocznych modelach Galaxy S23, w przeciwieństwie do wcześniejszych plotek. Tak więc Galaxy S24 pozostanie ograniczony do 25 W, tej samej mocy, którą Samsung zapewnia wielu swoim smartfonom ze średniej półki, takim jak Galaxy A54. Podobnie, przewodowe ładowanie 45 W powróci w przyszłorocznych modelach Plus i Ultra, co miało miejsce od czasu serii Galaxy S22.

Na podstawie poprzednich przeciekówsamsung może również wprowadzić aktualizację baterii do modelu Plus, z ogniwem 4,900 mAh zastępującym odpowiednik 4,700 mAh w Galaxy S23 Plus. Co więcej, 3C ujawniło nazwy kodowe serii Galaxy S24. Jak pokazują poniższe zdjęcia, Samsung przypisał SM-S9210 do Galaxy S24, z SM-S9260 i SM-S9280 obsługującymi odpowiednio Galaxy S24 Plus i Galaxy S24 Ultra.

(Źródło obrazu: 3C via @Tech_Reve)
(Źródło obrazu: 3C via @Tech_Reve)
(Źródło obrazu: 3C via @Tech_Reve)
(Źródło obrazu: 3C via @Tech_Reve)
(Źródło obrazu: 3C via @Tech_Reve)
(Źródło obrazu: 3C via @Tech_Reve)

Źródło(a)

3C przez @Tech_Reve i @yabhishekhd, SoyaCincau - Źródło zdjęcia

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Samsung Galaxy S24, Galaxy S24 Plus i Galaxy S24 Ultra zostaną uruchomione bez ulepszeń ładowania, ponieważ szybkie ładowanie 65 W jest wykluczone
Alex Alderson, 2023-09-15 (Update: 2023-09-15)