Notebookcheck Logo

Premiera Tecno Pova 6 Pro z 12 GB pamięci RAM i nową technologią ładowania na MWC 2024

Pova 5 Pro. (Źródło: Tecno)
Pova 5 Pro. (Źródło: Tecno)
Pova 5 Pro zadebiutowała z technologią 68W Ultra Fast Charging firmy Tecno; uważa się jednak, że producent OEM zaokrąglił to w nadchodzącym następcy smartfona. 6 Pro 5G może również mieć ulepszoną pamięć RAM i dodatkową tylną kamerę podczas premiery Mobile World Congress Barcelona (MWC) 2024.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone

Nie ma wystarczających dowodów na to, że smartfon 5G w najnowszym zgłoszeniu FCC firmy Tecno jest w rzeczywistości nazwany Pova 6 Pro. Z drugiej strony, jest on przedstawiony jako posiadający charakterystyczny kątowy garb aparatu podobny do tego z 5 Pro, z wyjątkiem tego, że okręgi obiektywu zostały zmienione, aby wyglądały bardziej jak te z iPhone'aiPhone'a, aczkolwiek pojawił się nowy, mniejszy okrągły otwór, który może być trzecią tylną kamerą.

Ponadto istnieją inne oznaki, że to urządzenie, o nazwie kodowej "LI9" w zgłoszeniu, jest MWC warte debiutu dzięki nowej specyfikacji. Wygląda na to, że Tecno wypuści wkrótce Ultra Fast Charging do 10V/7A (lub 70W), zgodnie z FCC, która potwierdza, że nadchodzący telefon marki jest kompatybilny z tą samą technologią w postaci nowego zasilacza U700TSA.

To łagodna ale potencjalnie niezapomniana aktualizacja może zostać połączona z podbiciem do 12 GB RAM/256 pamięci wewnętrznej dla 6 Pro, podczas gdy jego domniemany przodek jest dostępny tylko jako smartfon 8 GB.

Tecno LI9 stanowi dość przekonujący argument za uruchomieniem go jako Pova 6 Pro podczas rejestracji FCC. (Źródło: FCC via MySmartPrice)
Tecno LI9 stanowi dość przekonujący argument za uruchomieniem go jako Pova 6 Pro podczas rejestracji FCC. (Źródło: FCC via MySmartPrice)
 

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Premiera Tecno Pova 6 Pro z 12 GB pamięci RAM i nową technologią ładowania na MWC 2024
Deirdre O'Donnell, 2024-02-11 (Update: 2024-02-11)