Notebookcheck Logo

Tecno Pova 6 to szybko ładujący się smartfon o pojemności 6000 mAh z wyświetlaczem Ultra-Slim Bezel

Pova 6 Pro 5G. (Źródło: Tecno)
Pova 6 Pro 5G. (Źródło: Tecno)
Pova 6 przygotowuje się do premiery jako smartfon Android 14 z tą samą baterią o dużej pojemności z ulepszonym ładowaniem i, być może, tym samym ekranem Ultra-Slim Bezel, co jego niedawno wprowadzone na rynek rodzeństwo Pro. Z drugiej strony, poczyniono pewne kompromisy, aby uczynić go waniliowym wariantem swojej serii.
Android Leaks / Rumors Smartphone Storage Touchscreen

Pova 6 Pro Pova 6 Pro z powodzeniem zadebiutował jako Tecno pierwszy w historii Dolby Atmos- Android; teraz wygląda na to, że wkrótce na rynku pojawi się jego waniliowy odpowiednik.

Został on certyfikowany jako LI7 (podczas gdy Pro to LI9) przez Thaliand's NBTCi jest również identyfikowany jako zwykła Pova 6 przez malezyjski SIRIM i konsolę Google Play Console.

Ten wyciek wydaje się również pokazywać przedni panel urządzenia, który, choć nie jest aktywowany, wydaje się mieć ten sam efekt ~ 2.5D, co 6 Pro, opracowany przez Tecno aby utrzymać ramki flagowej serii na stałym poziomie 1,3 milimetra (mm).

6 Pro łączy w sobie również najnowszą technologię Tecno 70W Ultra Fast Charging z potencjalnie przyjemnym dla tłumów akumulatorem 6,000mAh baterią - podobnie jak Pova 6, według do FCC. Z drugiej strony, OEM najwyraźniej zamierza zastąpić stosunkowo aktualny model Dimensity 6080 SoC z MediaTek MT6789V/CD Helio G99 w tym drugim.

W związku z tym 6 - który wyciekł z 8 GB pamięci RAM w porównaniu do do 12 GB w Pro - może równie dobrze zawdzięczać swój zbliżający się status waniliowy brakowi 5G później w 2024 roku. Niemniej jednak ciekawie będzie zobaczyć, czy on również zadebiutuje z Nic-przynętą Dynamic-Light Effect odporną na zachlapania obudową.

Kup OnePlus Nord N30 5G na Amazon

Tecno Pova 6 wyciekł na konsolę Play...
Tecno Pova 6 wyciekł na konsolę Play...
fCC...
fCC...
nBTC...
nBTC...
i SIRIM. (Źródło: FCC, Google Play Console, NBTC, SIRIM via MySmartPrice)
i SIRIM. (Źródło: FCC, Google Play Console, NBTC, SIRIM via MySmartPrice)
 
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > Tecno Pova 6 to szybko ładujący się smartfon o pojemności 6000 mAh z wyświetlaczem Ultra-Slim Bezel
Deirdre O'Donnell, 2024-03-14 (Update: 2024-03-14)