Notebookcheck Logo

Tecno Pova 6 Neo ma zostać wprowadzony na rynek jako niedrogi smartfon z płaskim ekranem Android

Pova 6 Pro. (Źródło: Tecno)
Pova 6 Pro. (Źródło: Tecno)
Uważa się, że Tecno zamierza rozszerzyć swoją serię Pova o wariant 6 Neo, a także waniliowy 6. Oba urządzenia mogą mieć wiele wspólnego, z wyjątkiem tego, że wersja Neo może mieć inny rodzaj wyświetlacza FHD +.
Android Leaks / Rumors Smartphone Touchscreen

Tecno Pova 6 ma zostać uruchomiony z tym samym rodzajem zakrzywionego wyświetlacza, co jego Pro 5G rodzeństwo. Wygląda jednak na to, że ich seria będzie jednak oferować alternatywę. Konsola Google Konsola Play podobno wymieniła kolejny nowy smartfon marki przed jego premierą.

Jego nazwa kodowa to LI6podczas gdy Pova 6 to LI7 - jest to bardziej prawdopodobny dowód na to, że ten pierwszy zostanie wprowadzony na rynek jako 6 Neo. Wyciek z Play Console wskazuje również, że ten pierwszy będzie miał ten sam SoC jednak wydaje się również, że będzie miał inny wyświetlacz bez tak wyraźnych zakrzywień na krawędziach.

W związku z tym Pova 6 Neo może zostać wprowadzona na rynek w tej samej przybliżonej cenie co waniliowa 6, ale będzie działać jako bardziej modna, potencjalnie przyjazny dla gier wariant. Ciekawie będzie zobaczyć, czy on również może kołysać tym samym powiększonym 6,000mAh baterią i ładowaniem do 70 W, jak wersja Pro.

Kup OnePlus Nord N30 5G na Amazon

Tecno Pova 6 Neo pojawia się w nowym przecieku....
Tecno Pova 6 Neo pojawia się w nowym przecieku....
...z być może ekskluzywnym typem ekranu. (Źródło: Google Play Console via MySmartPrice)
...z być może ekskluzywnym typem ekranu. (Źródło: Google Play Console via MySmartPrice)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 03 > Tecno Pova 6 Neo ma zostać wprowadzony na rynek jako niedrogi smartfon z płaskim ekranem Android
Deirdre O'Donnell, 2024-03-21 (Update: 2024-03-21)