Notebookcheck Logo

OnePlus Open: Nadchodzący Galaxy Z Fold5 i konkurent Pixel Fold już w rękach influencerów

OnePlus Open ma zostać uruchomiony jeszcze w tym miesiącu. (Źródło obrazu: Unbox Therapy)
OnePlus Open ma zostać uruchomiony jeszcze w tym miesiącu. (Źródło obrazu: Unbox Therapy)
OnePlus mógł przez jakiś czas drażnić się ze swoim inauguracyjnym składanym urządzeniem, ale nie ujawnił jeszcze pełnego projektu urządzenia. Jednak firma zrobiła to teraz za pośrednictwem indyjskiego aktora Anushki Sharmy, który był widziany publicznie przy użyciu OnePlus Open. Firma nawiązała współpracę z Unbox Therapy, aby zaprezentować również niektóre elementy sprzętowe.
Android OnePlus Foldable Smartphone

Indyjski aktor Anushka Sharma został zauważony przy użyciu czegoś, co wydaje się być OnePlus Open, długo oczekiwanym i pierwszym składanym smartfonem firmy. Warto zauważyć, że OnePlus nie zweryfikował materiału filmowego. Jednak niezdarne rozkładanie urządzenia przez aktora sugeruje, że był to chwyt marketingowy, a nie coś nieumyślnego lub przypadkowego.

Leaker Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks) sugeruje to również na Twitterze, twierdząc, że ujawnienie było "oczywiście celowe", dodając, że nikt nie pozowałby publicznie z "ultra tajnym prototypem". O ile nam wiadomo, Sharma nie używa również OnePlus Open. Zamiast tego wydaje się, że oba wyświetlacze pozostają wyłączone przez cały czas, co uwiarygodnia pomysł, że OnePlus poprosił Sharmę, aby była widoczna z urządzeniem.

Nawiasem mówiąc, OnePlus Open pokazany poniżej wygląda na znacznie wyższy niż najnowsze rendery @OnLeaks. Jak omówiliśmyw tym czasiete rendery sugerowały, że OnePlus Open będzie bezpośrednim następcąOppo Find N2który pozostaje chińskim ekskluzywnym produktem. Co zaskakujące, telefon wygląda bardziej jak wcześniejsze rendery @OnLeaks, których przeciek następnie się wyparł. Jako taki, OnePlus Open jest bliższy pod względem konstrukcji do Galaxy Z Fold5 niż Pixel Foldktóry ma bardziej zbliżoną formę do Moleskine.

Co więcej, OnePlus nawiązał współpracę z Unbox Therapy, aby zaprezentować niektóre elementy swojego pierwszego składanego smartfona. Zasadniczo para omawia zawias urządzenia, aczkolwiek bez odnoszenia się do niego po imieniu. Mimo to film potwierdza, że OnePlus Open ma duży wyświetlacz i przełącznik wyciszania. Obecnie oczekuje się, że OnePlusoczekuje się, że uruchomionePlus Open na całym świecie 19 października.

Kup OnePlus 11 5G na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 10 > OnePlus Open: Nadchodzący Galaxy Z Fold5 i konkurent Pixel Fold już w rękach influencerów
Alex Alderson, 2023-10- 2 (Update: 2023-10- 2)