Notebookcheck Logo

Pierwsza reklama Tesli mówi, że spaliny są toksyczne, ponieważ zachwala codzienne przyjemności z jazdy Modelem 3

Pierwsza reklama Tesli nosi tytuł "Drive to Believe" (zdjęcie: Tesla Asia/Twitter)
Pierwsza reklama Tesli nosi tytuł "Drive to Believe" (zdjęcie: Tesla Asia/Twitter)
W obliczu rosnącej konkurencji pojazdów elektrycznych Elon Musk powiedział, że Tesla zdecydowała się na pilotażowy projekt reklamowy, a pierwsza w historii reklama Tesli została właśnie opublikowana na najbardziej konkurencyjnym rynku. Reklamuje ona codzienne funkcje Modelu 3, które wyróżniają go na tle innych pojazdów elektrycznych.
E-Mobility

Tesla opublikowała coś, co wydaje się być jej pierwszym dedykowanym spotem reklamowym, po tym jak Elon Musk potwierdził podczas corocznego spotkania akcjonariuszy w zeszłym tygodniu, że producent samochodów "spróbuje trochę reklamy i zobaczy, jak to pójdzie". To dość nowatorski pomysł dla Tesli, ponieważ do tej pory polegał on jedynie na wzmiankach o swoich wyróżniających się funkcjach pojazdów elektrycznych, takich jak autonomiczna jazda, pewne kultowe obserwacje i ogólne działania reklamowe dyrektora generalnego Elona Muska, który powiedział "Nie zdawałem sobiesprawy, że ludzie tak bardzo tego chcą" o zwykłych reklamach.

W tamtym czasie wspomniał, że dopiero niedawno zgodził się na zabawę w reklamę, więc nie stoi za tym jeszcze jakaś wielka koncepcja, ale tydzień później pierwsza reklama została już opublikowana przez Tesla Asia, gdzie ma do czynienia z najsilniejszą konkurencją. Jest ona zatytułowana "Drive to Believe" i zachwala codzienne zalety Modelu 3, jednego z bestsellerów Tesli.

Reklama ma na celu odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto wybrać Teslę EV i wymienia wszystkie duże i małe funkcje, które elektryczny sedan oferuje ludziom, którzy muszą dużo podróżować. W reklamie zapracowana mama Felicia mówi, że Model 3 "wyglądał inaczej i czuł się inaczej na wiele drobnych sposobów, które mogą nie być widoczne z góry".

Na przykład po długim dniu jazdy w pracy jako menedżer finansowy docenia opcję automatycznego kierowania, która pomaga utrzymać Model 3 na swoim pasie ruchu bez skręcania ze zmęczenia. Inne punkty, które Tesla stara się wbić do domu, to funkcje bezpieczeństwa, takie jak blokada rodzicielska, które pomagają uspokoić umysł matki, a także rozrywka samochodowa, którą zapewnia Model 3, aby zapewnić im zajęcie.

W niezbyt subtelnym uderzeniu w samochody napędzane gazem Felicia wspomina o toksyczności oparów benzyny i zapachach stacji benzynowych, a także o tym, jak świadomy ekologicznie jest jej wybór Modelu 3.

Podsumowując, wygląda na to, że Tesla będzie walczyć z mnożącą się konkurencją w staromodny sposób, za pomocą brutalnej wojny cenowej i rozwijającą się kampanią reklamową, która pomoże uświadomić potencjalnym klientom, co sprawia, że samochód Tesli wyróżnia się na tle innych pojazdów elektrycznych.

Złącze ścienne Tesla 48A z 24-calowym kablem można kupić na Amazon

Źródło(a)

Tesla Asia (Twitter)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Pierwsza reklama Tesli mówi, że spaliny są toksyczne, ponieważ zachwala codzienne przyjemności z jazdy Modelem 3
Daniel Zlatev, 2023-05-24 (Update: 2023-05-24)