Notebookcheck Logo

Nowy dodatek Vessel of Hatred do Diablo 4 wprowadza nową strefę i nową klasę, a zwiastun filmowy ujawnia nadchodzącą premierę

Vessel of Hatred przenosi graczy do mrocznej dżungli Nahantu i wprowadza do gry nową klasę - Spiritborn. (Źródło: Blizzard)
Vessel of Hatred przenosi graczy do mrocznej dżungli Nahantu i wprowadza do gry nową klasę - Spiritborn. (Źródło: Blizzard)
Wraz z Vessel of Hatred, Blizzard wprowadza do gry nie tylko nowy obszar, ale także nową klasę - Spiritborn. Po ujawnieniu daty premiery wraz z najnowszym zwiastunem kinowym, nowy dodatek do Diablo 4 jest już dostępny w przedsprzedaży.
Gaming

Blizzard Entertainment zaprezentował kinowy zwiastun nadchodzącego dodatku do Diablo 4, zatytułowanego "Vessel of Hatred". Przedstawia on młodą czarodziejkę Neyrelle, która zmaga się z konsekwencjami swojej decyzji o uwięzieniu najwyższego złoczyńcy, Mefista. Zwiastun jasno pokazuje, że Neyrelle podróżuje do nowego regionu Nahantu, który fani pamiętają z Diablo 2. Teraz mroczna dżungla stanie się tłem dla najnowszego rozdziału Diablo 4, w którym Neyrelle będzie szukać sposobu na zniszczenie Mefista raz na zawsze.

Nowa klasa: Spiritborn

Oprócz kontynuacji historii z nowymi strefami i zadaniami, Vessel of Hatred wprowadza również nową klasę do gry. Opisani przez Blizzard jako "ostateczni drapieżcy dżungli", Spiritborn są w stanie kierować energią duchową, pozwalając im przywoływać duchy, rzucać zaklęcia ochronne i wykorzystywać dusze swoich wrogów, aby wspierać sojuszników i wzmacniać siebie.

(Źródło: Blizzard)
(Źródło: Blizzard)

Vessel of Hatred ukaże się w październiku i można już składać zamówienia w przedsprzedaży

Jak widać na zwiastunie, Vessel of Hatred ukaże się 8 października. Dodatek można już zamówić w przedsprzedaży - za pośrednictwem Battle.net, Xbox, PlayStation lub Steam. Jak zwykle fani mogą wybierać spośród różnych wersji. Dostępna jest Edycja Standardowa za 40 dolarów, Edycja Deluxe za 60 dolarów i Edycja Ultimate za 80 dolarów. Bonusem w przedsprzedaży dla wszystkich edycji jest zwierzak śnieżny lampart i legendarny kamień szlachetny "Klasa Matki" do natychmiastowego odblokowania w Diablo 4.

(Źródło: Blizzard)
(Źródło: Blizzard)

Źródło(a)

YouTube

Zdjęcia: Blizzard

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Nowy dodatek Vessel of Hatred do Diablo 4 wprowadza nową strefę i nową klasę, a zwiastun filmowy ujawnia nadchodzącą premierę
Marius Müller, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)