Notebookcheck Logo

Blizzard we współpracy z Nvidią rozdaje dwie karty graficzne GeForce RTX 4080 z motywem Diablo IV

Nvidia i Blizzard rozdają dwie wysokiej klasy karty graficzne (zdjęcie za pośrednictwem Nvidia)
Nvidia i Blizzard rozdają dwie wysokiej klasy karty graficzne (zdjęcie za pośrednictwem Nvidia)
Blizzard chce uczcić premierę Diablo IV, rozdając dwie karty graficzne GeForce RTX 4080 z niestandardowym backplate. Gracze mogą spróbować szczęścia za pośrednictwem wybranej platformy mediów społecznościowych. Zgłoszenia są ważne do 20 czerwca, a Nvidia ogłosi zwycięzcę 31 czerwca.
Gaming Geforce GPU Desktop

W przeciwieństwie do wielu współczesnych premier AAA, Diablo IV przebiegła stosunkowo gładko, z wyjątkiem kilku niedociągnięć tu i ówdzie. Blizzard nawiązał współpracę z firmą Nvidia, aby uczcić premierę wyczekiwanej gry ARPG, rozdając dwie karty graficzne GeForce RTX 4080 z motywem Diablo IV o wartości 1 389 USD.

W przeciwieństwie do ostatniego rozdawnictwagdzie gracze musieli przeszukiwać w grze Cyberpunk 2077 aby mieć szansę na wygranie niestandardowej karty graficznej GeForce RTX 4090wymagania dotyczące udziału w tym konkursie są stosunkowo proste. Wszystko, co trzeba zrobić, to śledzić stronę Nvidia GeForce na preferowanej platformie społecznościowej, takiej jak GeForce RTX 4080 i zostawić komentarz zgodnie z instrukcjami zawartymi w poście.

Niestety, rozdawnictwo jest otwarte tylko dla mieszkańców kilku krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Tajwanu, Japonii, Korei Południowej i Peru. Więcej szczegółów na temat kwalifikujących się regionów i innych kwestii prawnych można znaleźć na oficjalnej stronie Nvidii https://www.nvidia.com/en-us/geforce/contests/diablo-iv-sweepstakes-official-rules/. Zgłoszenia do konkursu są ważne do 20 czerwca, a zwycięzca zostanie ogłoszony 31 czerwca na stronie konkursowej Nvidii .

Kup Diablo IV na PlayStation 5 na Amazon

Pricecompare

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 06 > Blizzard we współpracy z Nvidią rozdaje dwie karty graficzne GeForce RTX 4080 z motywem Diablo IV
Anil Ganti, 2023-06- 7 (Update: 2023-06- 7)