Notebookcheck Logo

Nadchodzi Garmin Tacx NEO Bike Plus spersonalizowany inteligentny trener

Urządzenie Garmin Tacx NEO Bike Plus symuluje nawierzchnie zewnętrzne, takie jak ścieżki żwirowe czy bruk. (Źródło obrazu: Garmin)
Urządzenie Garmin Tacx NEO Bike Plus symuluje nawierzchnie zewnętrzne, takie jak ścieżki żwirowe czy bruk. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin ujawnił Tacx NEO Bike Plus, inteligentny rower do ćwiczeń. Urządzenie może stworzyć naturalne uczucie jazdy, z dynamiczną bezwładnością i wibracjami, aby symulować różne nawierzchnie drogowe. Użytkownik może śledzić swój trening w dołączonej aplikacji i wybierać spośród wielu wstępnie ustawionych tras. Dodatkowo, można dostosować rower do swoich potrzeb.
Smart Home

Na stronie pojawił się inteligentny trenażer Garmin Tacx NEO Bike Plus został wprowadzony do sprzedaży. Rower jest urządzeniem treningowym wyposażonym w takie funkcje jak dynamiczna bezwładność, które pomagają symulować realistyczną jazdę. Dodatkowo Tacx NEO Bike Plus może wibrować, aby sprawić wrażenie, że jeździsz po żwirowej ścieżce lub po bruku. Możesz wybrać jedną z predefiniowanych tras, ustawić plan treningowy i cele, a także śledzić statystyki treningowe w dołączonej aplikacji lub za pomocą komputera rowerowego Garmin, jeśli taki posiadasz.

Rower treningowy jest stabilny przy mocy do 2200 W i może generować nachylenie do 25%. Wbudowane wentylatory, które automatycznie regulują się w zależności od tętna lub mocy wyjściowej, pozwalają utrzymać chłód. Istnieje wiele sposobów na dostosowanie inteligentnego roweru; na przykład można wybrać jedną z pięciu długości ramion korby, od 165 do 175 mm (~6,50 i 6,89 cala), aby wysokość pedałów odpowiadała użytkownikowi

Napęd pasowy pomaga zmniejszyć hałas wyjściowy urządzenia; Garmin opisuje rower jako mający "supersilną pracę". Z Tacx NEO Bike Plus można korzystać z różnych aplikacji, takich jak TrainerRoad i Zwift. Urządzenie mierzy 54,7 x 29,5 x 46,1-in (~1,390 x 750 x 1,170 mm) i waży 110 funtów (~50 kg). Obecnie można kupić Garmin Tacx NEO Bike Plus w USA za 3 999,99 USD.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Nadchodzi Garmin Tacx NEO Bike Plus spersonalizowany inteligentny trener
Polly Allcock, 2022-11-21 (Update: 2022-11-21)