Notebookcheck Logo

Aktualizacja Garmin Alpha w wersji 10.37 z ulepszeniami Morning Report wydana dla smartwatchów Fenix 7 i Epix

Publiczna wersja Alpha 10.37 jest już dostępna dla smartwatchów Garmin Fenix 7 i Epix. (Źródło obrazu: Garmin)
Publiczna wersja Alpha 10.37 jest już dostępna dla smartwatchów Garmin Fenix 7 i Epix. (Źródło obrazu: Garmin)
Publiczna aktualizacja Alpha w wersji 10.37 dla smartwatchów Garmin Fenix 7 i Epix jest już dostępna. Najnowsze oprogramowanie zawiera kilka ulepszeń do niedawno dodanej funkcji Morning Report, podsumowującej nadchodzący dzień. Firma twierdzi również, że aktualizacja rozwiązuje problem z wyczerpywaniem się baterii.
Smartwatch Wearable

Firma Garmin udostępniła publiczną aktualizację oprogramowania Alpha, w wersji 10.37dla smartwatchów Fenix 7 i Epix. Aktualizacja zawiera kilka ulepszeń Raportu Porannego, który wyświetla podsumowanie nadchodzącego dnia; firma dodała tę funkcję do urządzeń przenośnych w Alpha w wersji 10.33, wydanej wcześniej w tym miesiącu. Istnieją nowe narzędzia, takie jak możliwość dodawania, usuwania lub zmiany kolejności elementów Raportu Porannego, a Twój Kalendarz i Cel Kroku są teraz wyświetlane. Ponadto dodano tło do stron z danymi raportu porannego i wprowadzono kilka poprawek.

Inne nowe funkcje obejmują aplikację ustawień systemowych, klawisze skrótów i dostęp do kontroli zasilania w aplikacji ustawień oraz kod QR ułatwiający parowanie Bluetooth. Firma Garmin dodała alerty Running Power oraz monit o zakończenie funkcji Resume Later dla aktywności, gdy użytkownik zbliża się do okna snu. Dwa nowe wykresy mocy zostały wydane przez aktualizację, dla pola danych i podsumowania po aktywności. Firma naprawiła również problem, który powodował rozładowanie baterii po odłączeniu jej od ładowarki.

Problemy związane z listą historii aktywności, Daily Suggested Workouts, Connect IQ Swim i aplikacją Tides również zostały rozwiązane dzięki wersji Alpha 10.37. Pełny changelog i pobranie aktualizacji dla swojego smartwatcha można zobaczyć tutaj. Garmin zauważa, że aktualizacje Alpha nie są automatycznie wypychane do uprawnionych smartwatchów, ale muszą być ręcznie pobrane.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Aktualizacja Garmin Alpha w wersji 10.37 z ulepszeniami Morning Report wydana dla smartwatchów Fenix 7 i Epix
Polly Allcock, 2022-10-25 (Update: 2022-10-25)