Notebookcheck Logo

Aktualizacja Garmin Beta w wersji 23.80 z nowymi skrótami dostępna dla smartwatchów Fenix 6 i MARQ

Aktualizacja oprogramowania Garmin Beta w wersji 23.80 jest już dostępna dla smartwatchów Fenix 6 (powyżej) i MARQ. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja oprogramowania Garmin Beta w wersji 23.80 jest już dostępna dla smartwatchów Fenix 6 (powyżej) i MARQ. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja Garmin Beta w wersji 23.80 została ujawniona i jest zwijana do uprawnionych modeli. Najnowsze oprogramowanie przynosi nowe konfigurowalne skróty do gadżetu i dwie poprawki błędów. Aktualizacja, która jest następstwem niedawnego publicznego wydania Alpha 23.73, zostanie automatycznie wypchnięta do wearables zapisanych do programu Garmin Beta.
Smartwatch Wearable

Garmin zapowiedział nową aktualizację smartwatcha Fenix 6 i MARQ - public Beta version 23.80. Najnowsze oprogramowanie będzie dostępne dla wszystkich modeli, takich jak Fenix 6X Pro i MARQ Adventurer. Dziennik zmian jest stosunkowo niewielki, zawiera tylko trzy aktualizacje. Dodano dwa nowe narzędzia skrótów aplikacji Ustawienia, Power Control i Hot Keys. To drugie pozwala wybrać klawisz lub kombinację klawiszy i powiązać je z konkretną funkcją.

Garmin naprawił również błąd UI, który pojawiał się podczas zmiany kolejności aktywności na liście aktywności. Wreszcie, firma rozwiązała potencjalny problem z narzędziem Treadmill Calibration; funkcja pozwala dopasować kroki zarejestrowane na zegarku do tych zarejestrowanych na maszynie treningowej. Garmin zauważa, że aktualizacja zostanie automatycznie dostarczona do kwalifikujących się urządzeń wearables, z aplikacją Garmin Connect sprawdzającą codziennie dostępność aktualizacji. Firma zaznaczyła również, że pobranie i zainstalowanie najnowszego oprogramowania może zająć kilka godzin.

Wersja beta 23.80 następuje po publicznej aktualizacji Alpha 23.73, wydanej na początku tego miesiąca. W oprogramowaniu tym dodano nowe narzędzie, wykres obciążenia wysiłkiem, oraz nową aktywność Backcountry snowboarding. Wersja oprogramowania 23.80 została wydana w ramach programu Garmin Beta Program, który umożliwia użytkownikom wypróbowanie nowych funkcji przed ich publicznym wydaniem. Do programu Beta można zapisać się poprzez stronę Garmin Connect.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Aktualizacja Garmin Beta w wersji 23.80 z nowymi skrótami dostępna dla smartwatchów Fenix 6 i MARQ
Polly Allcock, 2022-10-25 (Update: 2022-10-25)