Notebookcheck Logo

Nowe zegarki Garmin multisport z GPS i Wi-Fi wyciekły przez IMDA

Listy na stronie IMDA sugerują, że trzy nowe smartwatche Garmina są w drodze. (Źródło obrazu: Isaac Smith on Unsplash)
Listy na stronie IMDA sugerują, że trzy nowe smartwatche Garmina są w drodze. (Źródło obrazu: Isaac Smith on Unsplash)
Garmin zgłosił trzy nowe zegarki multisportowe do IMDA, organu regulacyjnego w Singapurze. Listingi sugerują, że wearables będą miały łączność GPS, Wi-Fi, Bluetooth i ANT+. Nie jest jasne, czy są to trzy oddzielne modele, czy kilka wersji jednego zegarka. Jest mało prawdopodobne, aby gadżety były Vivomove Trend, które wyciekły w zeszłym roku.
Smartwatch Wearable

Nowe smartwatche Garmina wydają się być w drodze. Gadgets and Wearables zauważył ostatnio trzy nowe oferty na stronie Infocomm Media Development Authority (IMDA), organu regulacyjnego w Singapurze. Wszystkie urządzenia o niskiej mocy są opisane jako "Multisport GPS Smartwatch (Wi-Fi, Bluetooth, ANT+)", wspólne cechy dla wearable Garmin, dając tym samym niewiele informacji o nowych gadżetach.

Nie podano dokładnych nazw zegarków, zamiast tego wymieniono je jako A04452, A04453 i A04578. Bliskość pierwszych dwóch numerów modeli może sugerować, że są to dwie wersje tego samego smartwatcha, tak jak w przypadku Fenix 7 i Fenix 7 Solar, przy czym trzeci numer modelu odnosi się do urządzenia dodatkowego. Data premiery któregokolwiek z tych nowych gadżetów jest niejasna.

Jest mało prawdopodobne, że którekolwiek z wymienionych urządzeń to nowy zegarek Vivomove Trend, którego premiera ma nastąpić wkrótce. Hybrydowy smartwatch otrzymał już certyfikację FCC w USA i może być również wymieniony pod nazwą modelu A04224 z IMDA w Singapurze. Oczekuje się, że urządzenie to będzie również wspierać łączność Bluetooth i ANT+. Plotki sugerują, że smartwatch mógłby mieć również NFC do płatności zbliżeniowych oraz okrągły wyświetlacz. Dokładna data premiery trendu Vivomove nie została jeszcze poznana.

Kup Garmin Fenix 7 na Amazon

Zestawienia na stronie IMDA dotyczące nowych smartwatchów Garmina. (Źródło obrazu: IMDA)
Zestawienia na stronie IMDA dotyczące nowych smartwatchów Garmina. (Źródło obrazu: IMDA)
Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Nowe zegarki Garmin multisport z GPS i Wi-Fi wyciekły przez IMDA
Polly Allcock, 2023-01- 4 (Update: 2023-01- 4)