Notebookcheck Logo

Aktualizacja Garmin Beta Version 13.15 dla smartwatchów Forerunner przybywa z nowymi funkcjami

Aktualizacja oprogramowania Garmin Beta Version 13.15 jest już dostępna dla smartwatchów Forerunner 255 i Forerunner 955. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja oprogramowania Garmin Beta Version 13.15 jest już dostępna dla smartwatchów Forerunner 255 i Forerunner 955. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin udostępnił aktualizację oprogramowania w wersji Beta 13.15 dla smartwatchów Forerunner 255 i Forerunner 955. Wydanie zawiera nowe funkcje, takie jak dane o mocy biegu dodane do aktywności bez konieczności korzystania z osobnego gadżetu do dynamiczności biegu. Ponadto wprowadzono usprawnienia w parowaniu i synchronizacji ustawień między GCM a urządzeniem wearable.
Wearable Smartwatch

Firma Garmin udostępniła aktualizację oprogramowania Public Beta Version 13.15 dla smartwatchów Forerunner 255 i Forerunner 955. Nowością w zegarkach jest dodanie danych o mocy biegu do aktywności bez konieczności zakupu osobnego akcesorium do dynamiki biegu. Dodano również pole danych Grade Adjusted Pace, pokazujące średnie tempo uwzględniające stromiznę trasy. Ponadto, funkcja wykrywania zdarzeń spowoduje wysłanie automatycznego powiadomienia do osób kontaktujących się z Tobą w sytuacjach awaryjnych, o ile nie anulujesz tej wiadomości.

Forerunner 955 otrzymuje więcej narzędzi niż 255, z Auto Rest/Pause teraz dostępne dla aktywności Ultra Run i nowych aktywności Backcountry Snowboarding i Disc Golf. Oba zegarki Forerunner mają poprawki do takich problemów, jak przerywana linia pojawiająca się na stronach treningowych lub niezapisywanie danych kalibracyjnych. W aktualizacji wprowadzono również inne usprawnienia funkcji, takich jak parowanie i synchronizacja ustawień między gadżetem a aplikacją Garmin Connect Mobile. Pełny changelog dla urządzeń Forerunner 955 i Forerunner 255 można zobaczyć na forum Garmin.

Garmin zaznacza, że nowa Beta zostanie automatycznie wypchnięta do uprawnionych smartwatchów za pośrednictwem GCM, który codziennie sprawdza obecność oprogramowania. Firma sugeruje, że pobieranie i instalacja może potrwać kilka godzin. Aktualizacja Beta w wersji 13.15 została wydana w ramach programu Garmin Beta Program, który pozwala użytkownikom testować nowe funkcje przed ogólnym wydaniem; można zapisać się do programu beta poprzez Garmin Connect.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Aktualizacja Garmin Beta Version 13.15 dla smartwatchów Forerunner przybywa z nowymi funkcjami
Polly Allcock, 2022-11- 3 (Update: 2022-11- 3)