Notebookcheck Logo

AYANEO SLIDE wprowadza na rynek od 699 USD jako potężny rywal GPD Win 4 z dostawami rozpoczynającymi się w przyszłym miesiącu

AYANEO SLIDE jest dostępny w kolorach Bright Black i Sunrise White. (Źródło zdjęcia: AYANEO)
AYANEO SLIDE jest dostępny w kolorach Bright Black i Sunrise White. (Źródło zdjęcia: AYANEO)
AYANEO sprzedaje teraz SLIDE, 6-calowy gamingowy handheld napędzany procesorem AMD Ryzen 7 7840U APU. Dostępny z maksymalnie 64 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 4 TB, AYANEO SLIDE ma wiele sztuczek w rękawie, w tym ukrytą pięciorzędową klawiaturę.
AMD Gaming Gadget Launch

AYANEO w końcu rozpoczęło sprzedaż SLIDE, jednego z wielu nowych handheldów do gier firmy. Podsumowując, AYANEO po raz pierwszy zaprezentowało SLIDE w maju 2022 roku wraz z AYANEO 2 z procesorem AMD Ryzen 7 6800U APU. Od tego czasu SLIDE przeszedł zmiany, w tym przejście na model Ryzen 7 7840UaPU, który stał się domyślny dla nowoczesnych handheldów do gier.

W szczególnościRyzen 7 7840Uma osiem rdzeni CPU opartych na architekturze Zen 4, które mogą zwiększyć taktowanie do 5,1 GHz podczas wymagających zadań. Ponadto, te rdzenie CPU dzielą 28 W TDP z kartą graficzną Radeon 780MiGPU opartym na RDNA 3, który ma 12 jednostek obliczeniowych, szczytową prędkość taktowania 2,7 GHz i jest wystarczająco wydajny, aby grać w tytuły triple-A w rozdzielczości 1080p z niskimi lub średnimi ustawieniami graficznymi, w zależności od gry.

(Źródło zdjęcia: AYANEO)
(Źródło zdjęcia: AYANEO)

Dodatkowo, AYANEO SLIDE posiada 6-calowy wyświetlacz IPS o jasności 400 nitów, rozdzielczości natywnej 1080p i gęstości pikseli 368 PPI. Podczas gdy wyświetlacz urządzenia przesuwa się w górę, aby odsłonić wbudowaną klawiaturę, taką jakGPD Win 4aYANEO twierdzi, że wyświetlacz SLIDE można regulować w zakresie od 10° do 30°, aby poprawić kąty widzenia. Proszę zapoznać się z poniższym arkuszem specyfikacji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat urządzenia.

AYANEO wprowadziło na rynek cztery konfiguracje pamięci, wszystkie z pamięcią RAM LPDDR5X, pamięcią masową PCIe 4.0 i wyborem między opcjami kolorystycznymi Bright Black i Sunrise White. Obecnie AYANEO SLIDE zaczyna się od 699 USD z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej, choć cena ta ostatecznie wzrośnie do 799 USD na Indiegogo, a następnie do 899 USD, gdy AYANEO zaoferuje SKU na swojej stronie internetowej. Jak pokazuje poniższy obrazek, SLIDE jest również dostępny z maksymalnie 64 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 4 TB w cenie 1299 USD Early Bird. Na razie firma ma nadzieję rozpocząć wysyłkę zamówień Indiegogo od przyszłego miesiąca.

Zakup AYANEO GEEK na Amazon

(Źródło zdjęcia: AYANEO)
(Źródło zdjęcia: AYANEO)
(Źródło zdjęcia: AYANEO)
(Źródło zdjęcia: AYANEO)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > AYANEO SLIDE wprowadza na rynek od 699 USD jako potężny rywal GPD Win 4 z dostawami rozpoczynającymi się w przyszłym miesiącu
Alex Alderson, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)