Notebookcheck Logo

Garmin Connect IQ System 7 z nowymi funkcjami

Garmin Connect IQ System 7 pojawił się wraz z poziomem API 5.0.0. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin Connect IQ System 7 pojawił się wraz z poziomem API 5.0.0. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin Connect IQ System 7 jest już dostępny w wersji beta dla deweloperów. Aktualizacja wprowadza nowy poziom API, 5.0.0, wraz z szeroką gamą funkcji. Obejmują one ulepszenie trybu wyświetlania "Always On", aktualizację modułu komunikacyjnego i łączność Bluetooth.
Software Smartwatch

Firma Garmin ogłosiła na stronie https://forums.garmin.com/developer/connect-iq/b/news-announcements/posts/welcome-to-system-7 wydanie wersji beta Connect IQ System 7, która zawiera nowy poziom API, 5.0.0, wprowadzając wiele ulepszeń, które pomogą programistom zoptymalizować ich aplikacje. Nowe oprogramowanie jest najnowszą z serii aktualizacji, takich jak uaktualnienie do wersji CIQ 6.2.0 która miała miejsce w czerwcu, wprowadzając funkcje takie jak skalowalne czcionki i zmiany w żądaniach recenzji użytkowników.

Pierwsza zmiana w informacjach o wydaniu dotyczy trybu "Always On", dostępnego w różnych nowszych modelach z ekranem AMOLED. Wcześniej narzędzie to było dostępne tylko wtedy, gdy mniej niż 10% pikseli wyświetlacza było w użyciu. Teraz będzie ono kontrolowane przez luminancję, ponownie z limitem 10%, umożliwiając wykorzystanie większej liczby pikseli. Możliwe, że narzędzie to jest wstecznie kompatybilne ze smartwatchami, takimi jak Garmin Venu 3, choć nie zostało to potwierdzone.

Wraz z API 5.0.0 moduł komunikacji został ulepszony, aby umożliwić przekazywanie pól danych bezpośrednio do usług w chmurze. Dodatkowo, dzięki technologii Just Works, umożliwiono łączenie BLE, pozwalając gadżetom na zapamiętywanie i ponowne łączenie się z wcześniej połączonymi urządzeniami. Inne zmiany obejmują zmniejszenie przestrzeni kodu potrzebnej do typowych operacji, a Tuple rozszerza typowanie słownikowe dla tablic liniowych. Wersję beta pakietu System 7 SDK można pobrać ze strony SDK Manager. Osoby uczestniczące w programie beta mogą spodziewać się towarzyszącego oprogramowania układowego w styczniu.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Garmin Connect IQ System 7 z nowymi funkcjami
Polly Allcock, 2023-12-22 (Update: 2023-12-22)