Notebookcheck Logo

Garmin wypuszcza nową aktualizację dla smartwatchy z serii Instinct 2, skupiającą się na sportach zimowych

Aktualizacja Garmin Beta do wersji 14.12 jest już dostępna dla urządzeń z serii Instinct 2. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja Garmin Beta do wersji 14.12 jest już dostępna dla urządzeń z serii Instinct 2. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja Garmin Beta w wersji 14.12 jest już dostępna dla serii smartwatchów Instinct 2. Nowe oprogramowanie zawiera poprawki błędów dla sportów zimowych, a także inne ulepszenia wprowadzone od czasu ostatniej publicznej aktualizacji. Ponadto istnieją dwie metody, za pomocą których klienci mogą pobrać aktualizację.
Smartwatch Wearable

Firma Garmin udostępniła Beta Version 14.12 dla smartwatchy Instinct 2, Instinct 2s, Instinct 2X i Instinct Crossover. Nowe oprogramowanie ma jeden dodatek w porównaniu do ostatniej aktualizacji Beta. W dzienniku zmian odnotowano, że Garmin rozwiązał problemy związane z aktywnością narciarską i snowboardową. Niestety, nie wyszczególniono dokładnie, co zostało naprawione.

Dłuższa lista poprawek, zawierająca wszystkie ulepszenia wprowadzone od ostatniej publicznej aktualizacji, v13.21, zawiera również aktualizację dla sportów zimowych, ze zaktualizowanymi ekranami danych dla aktywności narciarskich i snowboardowych Backcountry w trybie automatycznego śledzenia. Zawiera również poprawki dotyczące problemów z dostępem do aktywności Team Sports, problemów prowadzących do zawieszania się podłączonych urządzeń Edge oraz błędu ze strefami intensywności minut tętna. Ponadto Garmin usunął ograniczenia dotyczące liczby punktów trasy dozwolonych na zegarkach z serii Instinct 2.

Aktualizacja jest dostępna pod adresem OTA za pośrednictwem GCM, po zsynchronizowaniu z Garmin Express lub można ręcznie załadować z boku najnowsze oprogramowanie; wszystkie wersje są identyczne. W ostatnim poście na forum zespół Garmin zauważa, że aktualizacja została wdrożona do 30% kwalifikujących się urządzeń do noszenia. Jeśli posiadają Państwo smartwatch Instinct 2 i chcą dołączyć do programu beta, można to zrobić za pośrednictwem Garmin Connect.

Źródło(a)

Garmin (1,2)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Garmin wypuszcza nową aktualizację dla smartwatchy z serii Instinct 2, skupiającą się na sportach zimowych
Polly Allcock, 2023-12-11 (Update: 2023-12-11)