Notebookcheck Logo

Garmin wprowadza na rynek nowy smartwatch 46 mm z tytanową obudową klasy 5 i zaawansowanymi funkcjami

MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition waży 84 g z dołączonym tytanowym paskiem. (Źródło zdjęcia: Garmin)
MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition waży 84 g z dołączonym tytanowym paskiem. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Garmin oferuje teraz MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition, 46-milimetrowy smartwatch z wyświetlaczem AMOLED i długim czasem pracy na baterii. Nowy smartwatch posiada między innymi tytanową obudowę klasy 5 i szafirowy wyświetlacz.
Smartwatch Wearable

Garmin sprzedaje teraz drugą generację MARQ Athlete w wersji Performance Edition. Z jakiegoś powodu firma zdecydowała się nie sprzedawać smartwatcha bezpośrednio na niektórych rynkach. W szczególności, podczas gdy MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition można kupić od Garmin w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, należy go kupić od zewnętrznych sprzedawców detalicznych na innych rynkach, takich jak Niemcy.

Dla kontekstu, minęły około dwa miesiące odkąd Garmin wypuścił MARQ Carbon Collectionktóra kosztowała od 2 950 do 3 200 dolarów odpowiednio za edycje Athlete i Commander. Dla porównania, MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition jest dostępny w sprzedaży detalicznej za 2 300 USD lub 2 300 EUR w strefie euro i 1 999,99 GBP w Wielkiej Brytanii. W każdym razie, MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition jest dostępny tylko w rozmiarze 46 mm, w którym znajduje się 1,2-calowy wyświetlacz AMOLED.

(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)

Według Garmin, wyświetlacz ma rozdzielczość 390 x 390 pikseli i jest chroniony przez kopułowe szafirowe szkło. W międzyczasie firma zdecydowała się na stop tytanu klasy 5 dla ramki i obudowy smartwatcha, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych smartwatchy. Nawiasem mówiąc, Garmin gwarantuje wodoodporność do 10 ATM dla ciśnień odpowiadających głębokości 100 metrów.

Co więcej, firma ocenia MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition na szesnaście dni pracy na baterii lub sześć dni z włączoną funkcją zawsze włączonego wyświetlacza. Jak zwykle, Garmin wstępnie instaluje pakiet własnych aplikacji i sklep Connect IQ, z którego można pobierać aplikacje innych firm. Podobnie, MARQ Athlete Gen 2 Performance Edition integruje usługi GNSS, termometr i monitorowanie tlenu we krwi. Proszę odwiedzić stronę firmy Garmin aby uzyskać więcej informacji.

Pasek do zegarka Garmin Carbon Grey DLC Titanium Quickfit można kupić na Amazon

(Źródło obrazu: Garmin)
(Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Garmin wprowadza na rynek nowy smartwatch 46 mm z tytanową obudową klasy 5 i zaawansowanymi funkcjami
Alex Alderson, 2023-12-21 (Update: 2023-12-21)