Notebookcheck Logo

Anker soundcore P30i: Słuchawki ANC z dodatkową funkcją

soundcore P30i: Słuchawki ANC z podstawką na smartfon.
soundcore P30i: Słuchawki ANC z podstawką na smartfon.
Soundcore P30i to nowe i przystępne cenowo słuchawki bezprzewodowe, które charakteryzują się aktywnym tłumieniem hałasu otoczenia. Etui ładujące słuchawek może być również używane jako podstawka do smartfona.
Audio Launch

Anker oferuje szeroką gamę produktów audio pod swoją marką soundcore, w tym bardzo obszerne portfolio słuchawek, które jest teraz rozszerzane o kolejny model. Słuchawki soundcore P30i mają jednak pewną ciekawostkę: etui ładujące umożliwia nie tylko przechowywanie i ładowanie słuchawek, ale ma też dodatkową klapkę od spodu, która może służyć jako podstawka pod smartfon. Może to okazać się przydatne na przykład podczas oglądania filmów w podróży.

Soundcore P30i to słuchawki douszne z aktywnym tłumieniem hałasu otoczenia, który może zostać zredukowany nawet o 42 dB. Istnieje nawet wykres pokazujący zależność między możliwą do osiągnięcia redukcją hałasu a częstotliwością szumu tła - maksymalna redukcja jest podobno osiągana przy 100 Hz. Dostępny jest tryb przezroczystości. zainstalowano 10-milimetrowe przetworniki.

Maksymalny łączny czas pracy z ładowaniem pośrednim przy wyłączonym ANC wynosi do 45 godzin, a z aktywnym ANC do 30 godzin. Z ANC poszczególne słuchawki powinny wytrzymać do 7 godzin. Łącznie cztery mikrofony mają zapewnić wysoką jakość połączeń. Obsługiwane jest połączenie z kilkoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie, z obsługą Bluetooth 5.4. Wreszcie, reklamowany jest certyfikat IP54.

Soundcore P30i są już dostępne w Stanach Zjednoczonych w cenie nieco poniżej 50 dolarów. Możliwą alternatywą - bez podstawki na smartfona - byłby tańszy Anker P3i.

 

 

Długi całkowity czas pracy jest mocnym punktem sprzedaży ...
Długi całkowity czas pracy jest mocnym punktem sprzedaży ...
podobnie jak silna redukcja hałasu otoczenia.
podobnie jak silna redukcja hałasu otoczenia.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Anker soundcore P30i: Słuchawki ANC z dodatkową funkcją
Silvio Werner, 2024-05-17 (Update: 2024-05-17)