Notebookcheck Logo

Anker ogłasza nowy Power Bank (10K, Fusion, wbudowany kabel USB-C)

Anker Power Bank (10K, Fusion, wbudowany kabel USB-C) został wprowadzony na rynek w USA. (Źródło zdjęcia: Anker)
Anker Power Bank (10K, Fusion, wbudowany kabel USB-C) został wprowadzony na rynek w USA. (Źródło zdjęcia: Anker)
Firma Anker wprowadziła do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych nowe akcesorium: Power Bank (10K, Fusion, Built-In USB-C Cable). Jak sama nazwa wskazuje, przenośne urządzenie ma pojemność 10 000 mAh i może ładować dwa urządzenia za pomocą wbudowanego kabla USB-C i portu USB-C. Dodatkowo, składane styki pozwalają produktowi działać jako wtyczka do ładowania.
Accessory Launch

Power Bank Anker (10K, Fusion, wbudowany kabel USB-C) został wprowadzony do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Były plotki o tym produkcie na Reddicie na początku maja, z porównaniami do Anker 3-in-1 Power Bank (30W, Fusion, wbudowany kabel USB-C).

Nowy Anker Power Bank ma pojemność 10 000 mAh, dwukrotnie większą niż starszy model, co pozwala na prawie dwukrotne naładowanie iPhone'a 14 Pro lub Samsunga S23 około 1,8 razy. Podobnie jak starsze urządzenie 3 w 1, akcesorium ma moc wyjściową 30 W, która powinna pozwolić na naładowanie iPhone 15 Pro do 50% w mniej niż pół godziny. Dzięki wbudowanemu kablowi USB-C i portowi USB-C można ładować dwa urządzenia jednocześnie. Warto jednak zauważyć, że kabel USB-C nie wydaje się być wymienny. Ponadto akcesorium służy również jako wtyczka AC ze składanymi bolcami do ładowania power banku.

Dostępnych jest pięć kolorów: Truffle Black, Classic White, Ice Lake Blue, Lilac Purple i Pastel Pink. Anker Power Bank (10K, Fusion, wbudowany kabel USB-C) można teraz kupić w Stanach Zjednoczonych za 44,99 USD. Na nowy produkt oferowana jest również oferta "Kup 2 oszczędzaj 15"; nie wiadomo, jak długo potrwa ta oferta. Nie wiadomo również, czy i kiedy akcesorium pojawi się na innych rynkach.

(Źródło zdjęcia: Anker)
(Źródło zdjęcia: Anker)
(Źródło zdjęcia: Anker)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Anker ogłasza nowy Power Bank (10K, Fusion, wbudowany kabel USB-C)
Polly Allcock, 2024-05-14 (Update: 2024-05-14)