Notebookcheck Logo

Anker Soundcore Sport X20: Nowe, bezprzewodowe słuchawki ANC zapewniają wyjątkowo dobre dopasowanie nawet podczas intensywnych zajęć sportowych

Soundcore Sport X20: Bezprzewodowe słuchawki specjalnie dla sportowców
Soundcore Sport X20: Bezprzewodowe słuchawki specjalnie dla sportowców
Anker oferuje nowe słuchawki bezprzewodowe. Są to słuchawki douszne, które nadal są wyposażone w pałąk, a zatem obiecują szczególnie dobre dopasowanie. Nie jest to jedyny powód, dla którego Soundcore Sport X20 powinny być bezpieczne w użyciu podczas uprawiania sportu.
Audio Leaks / Rumors

Zapracowany producent Anker wprowadza na rynek nowe słuchawki bezprzewodowe. Konkretnie, zostały one już uruchomione na Amazon za 80 euro. Fakt, że Anker wprowadził na rynek następcę Soundcore Sport X10, zasadniczo nie jest zaskoczeniem.

Soundcore Sport X20 to całkowicie bezprzewodowe słuchawki o dość nietypowej konstrukcji. Są to słuchawki douszne, które powinny zatem same pozostać w uchu. Istnieje jednak również uchwyt, który pasuje do ucha. Można go również przedłużyć, skrócić i obrócić, zapewniając szczególnie dobry chwyt. Powinno to być szczególnie przydatne podczas intensywnych zajęć sportowych, takich jak biegi interwałowe.

Słuchawki oferują adaptacyjny ANC, który powinien ułatwić filtrowanie niepożądanych dźwięków otoczenia. Certyfikat IP68 zapewnia ochronę przed kurzem i wodą. Reklamowana jest również technologia SweatGuard, co oznacza, że słuchawki są również chronione przed potem.

Soundcore Sport X20 są dostępne w pokazanym zielonym wariancie kolorystycznym, a także w kolorze czarnym. Poprzednie Soundcore Sport X10 są obecnie dostępne na Amazon w trzech kolorach ze znaczną obniżką ceny (49,99 euro).

Słuchawki zapewniają szczególnie dobre dopasowanie
Słuchawki zapewniają szczególnie dobre dopasowanie

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Anker Soundcore Sport X20: Nowe, bezprzewodowe słuchawki ANC zapewniają wyjątkowo dobre dopasowanie nawet podczas intensywnych zajęć sportowych
Silvio Werner, 2024-04-23 (Update: 2024-04-23)