Notebookcheck Logo

Soundcore Boom 2 Plus w końcu trafia do sprzedaży: Głośnik Bluetooth Anker kusi mocą 140 W, BassUp 2.0 i pokazem świetlnym LED

Nowy głośnik Bluetooth Soundcore Boom 2 Plus firmy Anker jest już dostępny. (Zdjęcie: Anker)
Nowy głośnik Bluetooth Soundcore Boom 2 Plus firmy Anker jest już dostępny. (Zdjęcie: Anker)
Nowy głośnik Bluetooth Soundcore Boom 2 Plus firmy Anker jest już dostępny w sklepach. Ten imprezowy głośnik oferuje moc 140 W i BassUp 2.0, obiecuje bogaty dźwięk i do 20 godzin odtwarzania, a także ma wbudowany pokaz świetlny LED.
Audio Launch

Kilka tygodni temu Firma Anker i jej marka Soundcore oficjalnie zaprezentowały nowy głośnik Bluetooth Boom 2 Plus. Od dziś jest on dostępny bezpośrednio w sklepach Sound core i Amazon. Sugerowana cena detaliczna wynosi 199,99 euro (cena Amazon wynosi obecnie 229 euro). Ci, którzy wezmą udział w Promocji przedsprzedażowej mogą liczyć na prezent. Nowy Soundcore Boom 2 Plus jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i zielonym.

Nowy Soundcore Boom 2 Plus to nowa wersja dobrze znanego modelu Boom 2 (ok. 120 euro na Amazon) z większą mocą. Anker zainstalował dwa głośniki niskotonowe o mocy 50 W i dwa głośniki wysokotonowe o mocy 20 W w głośniku Bluetooth firmy Soundcore, co daje łączną moc 140 W. Technologia BassUp 2.0 jest ponownie na pokładzie, obiecując bogaty bas i znacznie większą moc niż poprzednia generacja. Jeśli to nie wystarczy, za pośrednictwem PartyCast 2.0 można połączyć ze sobą do 100 głośników.

Dzięki certyfikatowi IPX7, Boom 2 Plus jest nie tylko wodoodporny jako głośnik zewnętrzny, a zatem nadaje się również do przygód na plaży, basenie lub w deszczu, ale jest również wyporny i unosi się na wodzie. Wewnątrz solidnej obudowy znajduje się również bateria zapewniająca do 20 godzin odtwarzania (przy 50% głośności i bez BassUp i efektów świetlnych), która szybko ładuje się z mocą do 30 W i może również działać jako power bank do zasilania urządzeń zewnętrznych o mocy do 10 W za pośrednictwem portu USB. Funkcje nowego głośnika imprezowego Boom 2 Plus od Soundcore są uzupełnione przez zintegrowane światła na obu końcach urządzenia dla różnych efektów LED.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Soundcore Boom 2 Plus w końcu trafia do sprzedaży: Głośnik Bluetooth Anker kusi mocą 140 W, BassUp 2.0 i pokazem świetlnym LED
Marcus Schwarten, 2024-06- 5 (Update: 2024-06- 5)