Notebookcheck Logo

Garmin Vivomove Trend: Wyciekł niewydany smartwatch z okrągłym wyświetlaczem i możliwością NFC

Kolejnym smartwatchem Garmina może być Vivomove Trend; Vivomove 3 na zdjęciu. (Źródło obrazu: Garmin)
Kolejnym smartwatchem Garmina może być Vivomove Trend; Vivomove 3 na zdjęciu. (Źródło obrazu: Garmin)
Nadchodzący smartwatch Garmina zatrzymał się w FCC przed swoją premierą. Nosząc numer modelu A04224, wygląda na to, że urządzenie to Vivomove Trend. Na podstawie dokumentów FCC, Garmin Vivomove Trend będzie obsługiwał między innymi łączność ANT+, Bluetooth i NFC.
Smartwatch Wearable Leaks / Rumors

Garmin miał pracowity rok, z licznymi smartwatchami pod swoim pasem. Ostatnio firma zaprezentowała serię Marq Gen 2, relacjonowaną osobno. Wcześniejsze przecieki sugerowały jednak, że w grę może wchodzić jeszcze więcej smartwatchów, jak np Vivomove Trend. Następnie, GoAndroidodkrył, że Garmin ma certyfikat to z Federalnej Komisji Łączności (FCC), pewien znak, że Garmin przygotowuje się do dodania do swojego już rozkwitającego spisu smartwatchów.

Jak pokazują poniższe zdjęcia, Garmin przypisał smartwatchowi numer modelu A04224, który nie zdradza nic na temat urządzenia. Co zaskakujące, Garmin lub FCC opublikowały dokument zawierający nazwę Vivomove Trend, przypuszczalnie jest to nazwa marketingowa urządzenia. Dodatkowo inny dokument potwierdza, że Vivomove Trend ma okrągły wyświetlacz, a nie wiewiórczy jak w serii Venu Sq 2.

Co nie jest zaskoczeniem, Vivomove Trend wspiera nowoczesne standardy łączności, takie jak ANT+, Bluetooth i NFC. Dla odniesienia, włączenie tego ostatniego sugeruje, że Vivomove Trend będzie wspierać Garmin Pay. Nawiasem mówiąc, FCC nakreśla baterię urządzenia jako mającą zaledwie 87 mAh pojemności, co byłoby zbyt małe dla typowego smartwatcha. Zamiast tego wydaje się, że Vivomove Trend będzie kolejnym hybrydowym smartwatchem, który opiera się na małym panelu LCD w ramach typowej tarczy zegarka. Niestety, data premiery jeszcze nie wyciekła, podobnie jak cena premiery.

(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)
(Źródło obrazu: FCC)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Garmin Vivomove Trend: Wyciekł niewydany smartwatch z okrągłym wyświetlaczem i możliwością NFC
Alex Alderson, 2022-10-15 (Update: 2022-10-15)