Notebookcheck Logo

Xiaomi Smart Lightstrip Pro przybywa do Europy z funkcjami gier i wsparciem dla Google Home

Xiaomi Smart Lightstrip Pro ma 60 diod LED na 1 m (~3,3 ft). (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Smart Lightstrip Pro ma 60 diod LED na 1 m (~3,3 ft). (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Smart Lightstrip Pro jest już dostępny w Niemczech i Hiszpanii. Gadżet posiada 60 diod LED na 1 m (~3,3 ft) z szeroką gamą ustawień. Na przykład podczas gry możesz zsynchronizować oświetlenie z muzyką lub użyć paska świetlnego do urządzeń peryferyjnych RGB. Dodatkowo, urządzenie jest kompatybilne z ekosystemem Google Home.
Smart Home Chinese Tech

Serwis Xiaomi Smart Lightstrip Pro pojawił się w UE, a konkretnie w Niemczech i Hiszpanii. Gadżet może rzucać miękkie kolorowe światło 3D, z możliwością ustawienia różnych odcieni w odstępach 10 cm (~3,9-in). Możesz powiedzieć paskowi świetlnemu, aby dostosował się do muzyki dzięki wbudowanemu mikrofonowi w jednostce sterującej lub możesz zsynchronizować efekty świetlne z grą; musisz mieć oprogramowanie Razer ChromaTM RGB lub ASUS Aura Sync, aby te urządzenia peryferyjne RGB działały.

Gadżet jest kompatybilny z ekosystemem Google Home, a aktualizacje OTA można popchnąć do światła za pomocą aplikacji Xiaomi Home. Możesz również użyć aplikacji do dostosowania ustawień światła, wybierając spośród 16 milionów kolorów, trzech kontroli czułości i czterech dynamicznych efektów. Istnieje osiem wstępnie ustawionych nastrojów do wyboru, takich jak "przytulny kominek", a także ponad 100 dostępnych konfiguracji niestandardowych. Pasek świetlny ma 60 kolorowych diod LED na 1 m (~3,3 ft) i jest wykonany z matowych materiałów, aby pomóc rozproszyć światło.

Każdy pasek światła mierzy 2 m (~6,6 ft), a można podłączyć 1m (~3,3 ft) jednostki rozszerzające do 5 m (~16,4 ft) światła. Gadżet jest dostarczany z jednostką sterującą z trzema przyciskami do wyboru trybu, resetowania urządzenia lub włączania i wyłączania zasilania. Możesz teraz kupić Xiaomi Smart Lightstrip Pro w Niemczech za 99,99 € (~US$109) z Mi Store. Gadżet jest również dostępny w Hiszpanii za pośrednictwem Powerplanetonline w obniżonej cenie 69,99 € (~76 USD). Obecnie nie jest jasne, czy lub kiedy produkt może dotrzeć na inne rynki.

Xiaomi Smart Lightstrip Pro. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Smart Lightstrip Pro. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Xiaomi Smart Lightstrip Pro przybywa do Europy z funkcjami gier i wsparciem dla Google Home
Polly Allcock, 2023-01-23 (Update: 2023-01-23)