Notebookcheck Logo

Numery modelu Xiaomi 13 Ultra i nazwa kodowa rzekomo wychodzą na jaw w nowych przeciekach

Niedawny render 13 Ultra. (Źródło: Xiaomiui)
Niedawny render 13 Ultra. (Źródło: Xiaomiui)
Przewiduje się, że Xiaomi 13 Ultra pojawi się wkrótce jako aktualizacja obecnego flagowego smartfona Android marki Leica, 12S Ultra. Teraz, zgodnie z najnowszymi wskazówkami, pojawił się on w sposób, który ujawnia jego chińskie i globalne numery modeli. W związku z tym, w tym nowym przecieku można znaleźć potencjalnie złe wieści dla indyjskich fanów super-premium urządzeń mobilnych z aparatem.
5G Android Leaks / Rumors Phablet Smartphone

The "13 Ultra" jest obecnie przedstawiany jako odtworzenie masywnego, okrągłego, centralnego garb aparatu z jego domniemanego poprzednika 12S Ultrachoć być może nieco czystsze i z większym centralnym obiektywem tym razem wokół.

Ten potencjalny iteracyjny upgrade projektu również teraz rzekomo zaczął pojawiać się w bazach IMEI, co sugeruje, że jest lndeed na swojej drodze do uruchomienia. Xiaomiui twierdzi, że zauważył 13 Ultra tam jako 2304FPN6DC dla Chin, lub 2304FPN6DG dla reszty świata.

Jednak według innego leakera, WHYLAB, nie obejmuje to m.in Indii. W związku z tym, może być trzeci numer modelu (który byłby 2304FPN6DI) w drodze - lub Xiaomi nie ma zamiaru wydać swój next-gen Ultra w tym okręgu w ogóle.

Tymczasem Xiaomiui również teraz twierdzi, że zorientował się dokładny build MIUI 13 Ultra będzie uruchomić po wyjęciu z pudełka, na podstawie jego rzekomej nazwy kodowej: ishtar.

Ponownie, the wersja numer rzekomo różni się między chińskimi i międzynarodowymi jednostkami: 22.11.5 (dla urządzenia ishtar_pre) i 22.11.28(ishtar_pre_global) odpowiednio.

Złap 12S Ultra w Europie przez TradingShenzhen

Identyfikatory Xiaomi 13 Ultra podobno wyciekają. (Źródło: Xiaomiui)
Identyfikatory Xiaomi 13 Ultra podobno wyciekają. (Źródło: Xiaomiui)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Numery modelu Xiaomi 13 Ultra i nazwa kodowa rzekomo wychodzą na jaw w nowych przeciekach
Deirdre O'Donnell, 2023-01-24 (Update: 2023-01-24)