Notebookcheck Logo

Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro z regulacją temperatury o 1 °C i aplikacją na smartfony zaprezentowany

Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro posiada zmienną regulację temperatury w zakresie 1 °C (~2 °F). (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro posiada zmienną regulację temperatury w zakresie 1 °C (~2 °F). (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi zaprezentowało w Chinach czajnik Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro. Gadżet ma zmienną kontrolę temperatury z dokładnością do 1 °C (~2 °F) i różne tryby gotowania, które można ustawić za pomocą wbudowanego pokrętła lub aplikacji na smartfony. Ponadto czajnik o pojemności 1,7 L (~57,5 fl. oz) pracuje cicho, a jego poziom hałasu wynosi 45 dBa.
Smart Home Gadget

Na stronie Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro został wprowadzony na rynek w Chinach. Możesz użyć bezstopniowego pokrętła, aby ustawić żądaną temperaturę z dokładnością do 1 ° C (~2 ° F), co oznacza, że możesz dostosować ogrzewanie w oparciu o swój napój. Pokrętło ma wbudowaną diodę LED, aby pokazać ustawienia temperatury, a inteligentny pierścień świetlny u jego podstawy pokazuje status.

Alternatywnie możesz użyć aplikacji na smartfony Mijia, aby dostosować ustawienia urządzenia; czajnik obsługuje Wi-Fi 2,4 GHz. Obok temperatury można również wybrać tryb gotowania. Na przykład tryb wody oczyszczonej po prostu zagotuje wodę, ale tryb wody kranowej zagotuje wodę, a następnie automatycznie schłodzi i ponownie zagotuje czajnik, aby oczyścić wodę. Kettle 2 Pro ma moc 1800 W i pracuje cicho z natężeniem 45 dBa

Produkt mieści 1,7 L (~57,5 fl. oz) płynu i utrzymuje stałą temperaturę do 24 godzin. Przycisk za jednym dotknięciem uruchamia pokrywę, otwierającą się w dwóch etapach, aby zapobiec wdmuchiwaniu pary w twarz. Gadżet ma wnętrze ze stali nierdzewnej 304, jest wysoki na 242 mm (~9,5-in) i ma szeroką podstawę 155 mm (~6,1-in). Włączając podstawę, białe urządzenie waży 1,24 kg (~2,73 lbs) i jest dostępne za pośrednictwem sklepów takich jak JD.com. Obecnie można kupić Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro w Chinach za 199 juanów (~27 USD).

Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Xiaomi Mijia Thermostatic Kettle 2 Pro z regulacją temperatury o 1 °C i aplikacją na smartfony zaprezentowany
Polly Allcock, 2022-11- 9 (Update: 2022-11- 9)