Notebookcheck Logo

Xiaomi Mijia Pulsacyjna pralka 10 kg z inteligentnym oszczędzaniem wody ujawniona

Xiaomi Mijia Pulsator Washing Machine 10 kg może prać do 45 koszul jednocześnie. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Pulsator Washing Machine 10 kg może prać do 45 koszul jednocześnie. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi zaprezentowało w Chinach pralkę Mijia Pulsator 10 kg. Urządzenie ładowane od góry może prać do 45 koszul jednocześnie, mając w ofercie dziesięć cykli, w tym 15-minutowe pranie szybkie. Do tego inteligentny tryb oszczędzania wody zważy ładunek i zoptymalizuje pranie, aby zmniejszyć zużycie wody.
Smart Home Gadget

Xiaomi Mijia Pulsator Pralka 10 kg jest już dostępna w przedsprzedaży w Chinach. Według firmy, można użyć urządzenia o dużej pojemności do jednoczesnego prania 45 koszul lub 12 par dżinsów. Możesz wybrać jeden z 10 trybów prania, w tym 15-minutowy cykl szybkiego prania i osiem poziomów wody na wbudowanym panelu sterowania.

Możesz również zaplanować przyszłe pranie na Mijia Pulsator Washing Machine z wyprzedzeniem do 24 godzin. Ponadto urządzenie może automatycznie kontrolować poziom wody, wykorzystując wagę ładunku do określenia dokładnej ilości potrzebnej wody. Pralka ładowana od góry wykorzystuje moc cyklonu pulsacyjnego, aby głęboko oczyścić Twoje pranie. Inne cechy produktu obejmują samoczyszczący i suszący na powietrzu bęben, aby zapewnić, że Twoje następne pranie będzie tak czyste, jak to tylko możliwe.

Pralka ma wnętrze ze stali nierdzewnej i tytanowo szary korpus. Xiaomi sugeruje, że materiały tłumiące pomagają zredukować wibracje, a tym samym zmniejszyć hałas, jaki urządzenie wydaje podczas prania. Pralka, oceniona przez chińskie standardy jako energooszczędna na poziomie 3, mierzy 550 x 560 x 945 mm (~21,7 x 22,0 x 37,2-in), a górna pokrywa otwiera się do 100°. Obecnie można zamówić w przedsprzedaży Xiaomi Mijia Pulsator Washing Machine 10 kg w Chinach za 899 (~124 juanów)

Xiaomi Mijia Pralka pulsacyjna 10 kg. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Pralka pulsacyjna 10 kg. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Xiaomi Mijia Pulsacyjna pralka 10 kg z inteligentnym oszczędzaniem wody ujawniona
Polly Allcock, 2022-11- 9 (Update: 2022-11- 9)