Notebookcheck Logo

Tesla Model 3 Ludicrous sfilmowany na kilka godzin przed oficjalną premierą

Tesla Model 3 Ludicrous w Malibu (zdjęcie: BooDev/X)
Tesla Model 3 Ludicrous w Malibu (zdjęcie: BooDev/X)
Tesla Model 3 2024 Performance/Ludicrous z mocą ponad 600 KM i nową stylistyką jest kilka godzin od wielkiej premiery. Był on wielokrotnie zauważany bez osłon mułów testowych.
E-Mobility

Wraz z oczekiwanymi złymi wynikami za I kwartał i pierwszym od lat spadkiem sprzedaży Tesli, producent samochodów przygotowuje się do złagodzenia ciosu, prezentując zupełnie nowy Model 3 Performance Model 3 Performance o nazwie Ludicrous.

Zewsząd napływają zdjęcia szpiegowskie i filmy z jazdy samochodem, w tym wydarzenie w Malibu, gdzie kto jest kim blogerów motoryzacyjnych zebranych na Model 3 Ludicrous przed oficjalną premierą.

Wszystkie wizualizacje w wyciekłym materiale Model 3 Ludicrous proszę sprawdzić. Pomalowany na kolor Ultra Red, ma plakietkę Ludicrous vortex z tyłu, obniżone zawieszenie i czerwone hamulce, które pasują do bardziej agresywnej stylizacji przedniej wargi i spojlera.

Oczekuje się, że Model 3 Ludicrous będzie miał moc netto dwóch silników o łącznej mocy ponad 600 KMi aktywne zawieszenie, ale bez zbiornika powietrza. Wewnątrz kubełkowe fotele i karbonowa deska rozdzielcza uzupełniają ofertę samochodów wyczynowych.

Dziś odbędzie się prezentacja prasowa wyników Tesli za I kwartał, a Tesla może odnotować pierwszą dostawę trend spadkowy od czasu pandemii, więc niewielki rozgłos dzięki odsłonięciu może przejść długą drogę.

Jedyną tajemnicą pozostaje teraz to, czy cena Modelu 3 Ludicrous będzie niższa niż 55 000 USD ulgi podatkowej lub czy plotki o przyspieszeniu 2,9 sekundy się sprawdzą.

Proszę kupić złącze ścienne 80A Tesla Gen 2 z kablem 24 'na Amazon

Trwają przygotowania do wydarzenia Model 3 Ludicrous
Trwają przygotowania do wydarzenia Model 3 Ludicrous
Model 3 Ludicrous side
Model 3 Ludicrous side

Źródło(a)

BooDev (X), Every_Tap8117 (Reddit)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Tesla Model 3 Ludicrous sfilmowany na kilka godzin przed oficjalną premierą
Daniel Zlatev, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)