Notebookcheck Logo

Sześć gier opuści Xbox Game Pass do początku lipca

Dzięki zniżce członkowskiej subskrybenci Game Pass otrzymują 20-procentową zniżkę na każdą grę objętą subskrypcją. (Źródło: Xbox)
Dzięki zniżce członkowskiej subskrybenci Game Pass otrzymują 20-procentową zniżkę na każdą grę objętą subskrypcją. (Źródło: Xbox)
Microsoft usuwa sześć gier z Game Pass do początku lipca. Jeśli chcą Państwo nadal grać w jedną z nich, wciąż można skorzystać ze zniżki członkowskiej i kupić grę za mniej.
Gaming

Subskrybenci Xbox Game Pass mogą spodziewać się sześciu nowych gier do końca czerwca. Powinno być więc znośnie, jeśli sześć gier zostanie usuniętych z subskrypcji do początku lipca. Jeśli nie chcą Państwo przegapić jednej z gier, mają Państwo czas do dnia usunięcia, aby zabezpieczyć odpowiednią grę z 20-procentową zniżką w ramach rabatu członkowskiego Microsoftu.

Microsoft zwykle usuwa gry ostatniego dnia miesiąca - dotyczy to również pięciu z sześciu gier. Cricket 22 nie zostanie jednak usunięty z Game Pass 30 czerwca, lecz 5 lipca.

FIFA 22

FIFA 22 to przedostatnia odsłona piłkarskiej gry symulacyjnej, którą EA wydało na oficjalnej licencji FIFA. Dla większości subskrybentów usunięcie FIFA 22 nie powinno być wielką stratą. W końcu EA Sports FC 24, najnowsza odsłona serii, zostanie dodana do Game Pass 25 czerwca.

F.I.S.T.: Latarka wykuta w cieniu

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch to przygodowa gra akcji stworzona z myślą o rozgrywce przypominającej metroidvanię. Gracze kontrolują Raytona, antropomorficznego królika i byłego żołnierza, który nosi gigantyczne mechaniczne ramię. Rayton walczy z opresyjnym legionem robotów, który zajął Torch City. Gracze muszą skakać, wspinać się i biegać, aby poruszać się po świecie, walcząc z różnymi wrogami. Mechaniczne ramię Raytona może być używane do ataków w zwarciu, jako hak i do innych specjalnych umiejętności.

Opowieść o porach roku: Przyjaciele z Mineral Town

Story of Seasons: Friends of Mineral Town to remake wydanej w 2003 roku gry rolniczej "Harvest Moon: Friends of Mineral Town" na konsolę Game Boy Advance. Gracze stają się rolnikami i muszą tworzyć i uprawiać pola. Gracze mogą również hodować krowy, owce lub kurczaki, a także łowić ryby lub wydobywać minerały. Gra podąża za cyklem sezonowym, który wpływa na rozgrywkę i dostępność roślin, ryb i innych aktywności. Ważną rolę odgrywają również interakcje społeczne. Mineral Town jest pełne unikalnych postaci, z którymi gracze mogą nawiązywać przyjaźnie. Każdy mieszkaniec wioski ma swoje własne zwyczaje, upodobania i antypatie.

Stranded Deep

Stranded Deep to przygodowa gra survivalowa, w której gracz wciela się w rolę ocalałego z katastrofy samolotu na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Celem gry jest przetrwanie w tym nieprzyjaznym środowisku, gromadzenie zasobów i ostatecznie znalezienie drogi do domu. Gracze muszą zbudować schronienie, zbierać żywność i wodę oraz wytwarzać broń i narzędzia. Zaleca się jednak ostrożność. Niebezpieczeństwa czają się wszędzie, na przykład dziki w zaroślach lub rekiny w morzu.

Miecz i Wróżka: Razem na zawsze

Sword and Fairy: Together Forever to fabularna gra akcji (RPG), która oferuje mieszankę fantasy i chińskiej mitologii. Gra jest częścią popularnej serii "Sword and Fairy", która znana jest z dogłębnej fabuły i szczegółowej grafiki. W Together Forever gracze na zmianę kontrolują jedną z czterech głównych postaci. Gracze eksplorują otoczenie, rozwiązują zagadki i walczą z demonami lub mitologicznymi stworzeniami, a bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym. Fabuła obraca się wokół walki między ludźmi i bogami oraz poszukiwania harmonii między różnymi światami.

Cricket 22

Cricket 22 to symulacja sportowa zaprojektowana tak, aby oferować realistyczne wrażenia z gry w krykieta. Gracze mogą kontrolować swoje ulubione drużyny narodowe i zawodników, brać udział w międzynarodowych turniejach i grać w trybie kariery, który rozgrywa się zarówno na boisku, jak i poza nim.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Sześć gier opuści Xbox Game Pass do początku lipca
Marius Müller, 2024-06-21 (Update: 2024-06-21)