Notebookcheck Logo

6 nowych gier w Xbox Game Pass do końca czerwca

30 czerwca pięć gier zostanie usuniętych z subskrypcji gier Microsoftu. (Źródło: Xbox)
30 czerwca pięć gier zostanie usuniętych z subskrypcji gier Microsoftu. (Źródło: Xbox)
Sześć nowych gier zostanie dodanych do subskrypcji gier Microsoftu do końca miesiąca - w tym atrakcja dla fanów sportu.
Gaming

Po tym, jak Microsoft dodał sześć nowych gier do Game Pass w pierwszej połowie miesiąca, w drugiej połowie czerwca do subskrypcji zostanie dodanych sześć kolejnych gier. W związku z trwającymi obecnie Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w Niemczech, EA Sports FC 24 będzie prawdopodobnie główną atrakcją dla większości osób. Ale fani sandboxów, survivalu i metroidvanii również znajdą coś dla siebie.

My Time at Sandrock - 19 czerwca (PC, konsole i chmura)

My Time at Sandrock to sandboksowa gra fabularna, w której wcielamy się w mistrza budownictwa, którego zadaniem jest odbudowa pustynnego miasta Sandrock. Gracze zbierają zasoby, budują struktury i utrzymują relacje z mieszkańcami miasta. Fabuła rozwija się poprzez zadania i wydarzenia. Grafika jest kreskówkowa i żywa, z mieszanką estetyki Dzikiego Zachodu i futurystycznych elementów.

Keplerth - 20 czerwca (PC)

Wraz z Keplerth do Xbox Game Pass trafia kolejna sandboksowa gra fabularna, w której gracze muszą przetrwać na obcej planecie. Proceduralnie generowany świat oferuje zróżnicowane biomy i liczne zasoby. Gracze budują bazę, eksplorują obcy świat i walczą ze zmutowanymi stworzeniami i robotami. Grafika utrzymana jest w stylu retro pixel art.

EA Sports FC 24 - 25 czerwca (PC, konsole i chmura)

EA Sports FC 24 to najnowsza odsłona serii symulatorów piłki nożnej od EA - po raz pierwszy jednak bez licencji FIFA. Jak co roku, największą zaletą w porównaniu do poprzedniczki jest dostęp do najnowszych drużyn i strojów. Gracze mogą między innymi ukończyć cały sezon z ulubioną drużyną lub otworzyć skrzynki z łupami w trybie Ultimate Team i skompletować własny zespół. Są jednak również pewne nowe funkcje, które odróżniają FC 24 od FIFA 23. Obejmują one funkcję HyperMotion V, która wykorzystuje uczenie maszynowe do tworzenia płynniejszych i bardziej realistycznych animacji. Nowością są również PlayStyles, które mają na celu wprowadzenie do gry indywidualnych stylów gry i cech prawdziwych gwiazd piłki nożnej.

SteamWorld Dig - 26 czerwca (konsole i chmura)

SteamWorld Dig to platformówka typu metroidvania z grafiką 2D w stylu steampunk z ręcznie rysowanymi elementami. Gracze przejmują kontrolę nad Rustym - napędzanym parą robotem eksplorującym starą kopalnię pod miastem Tumbleton. Gracze eksplorują podziemny świat, zbierając zasoby, rozwiązując zagadki i walcząc ze stworzeniami z głębin. Fabuła obraca się wokół odkrycia starożytnej cywilizacji i mrocznej tajemnicy pod ziemią.

SteamWorld Dig 2- 26 czerwca (konsole i PC)

Druga część SteamWorld Dig również trafia do Game Pass i bezpośrednio kontynuuje historię swojej poprzedniczki. Gracze kontrolują panią-robota Dorothy, która poszukuje zaginionego Rusty'ego. Świat gry jest większy i oferuje bardziej zróżnicowane środowiska do eksploracji. Pojawiły się również nowe narzędzia, takie jak plecaki odrzutowe i wiertła.

Robin Hood: Sherwood Builders - 27 czerwca (PC, Xbox Series X|S i Cloud)

Robin Hood: Sherwood Builders to fabularna gra akcji z otwartym światem, która łączy w sobie skradanie, walkę i budowanie. Jako Robin Hood, walczący o sprawiedliwość i pomagający biednym, gracze walczą z tyranią szeryfa Nottingham. Aby to zrobić, muszą założyć obóz w lesie, zbierać zasoby i wykonywać różne zadania. Gracze walczą z perspektywy trzeciej osoby, używając miecza lub łuku. Gra ma kilka możliwych zakończeń, na które gracze mogą wpływać, podejmując własne decyzje.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > 6 nowych gier w Xbox Game Pass do końca czerwca
Marius Müller, 2024-06-20 (Update: 2024-06-20)