Notebookcheck Logo

Microsoft prezentuje wariant Xbox Series X o pojemności 2 TB wraz z nową serią S i całkowicie cyfrową serią X

Microsoft zaprezentował kilka nowych konsol Xbox podczas swojego ostatniego wydarzenia (zdjęcie od Microsoft)
Microsoft zaprezentował kilka nowych konsol Xbox podczas swojego ostatniego wydarzenia (zdjęcie od Microsoft)
Microsoft zaprezentował nowy wariant Xbox Series X bez napędu dyskowego. Jest on wyposażony w dysk SSD o pojemności 1 TB i kosztuje 449 USD. Zapowiedziano również limitowaną edycję konsoli o unikalnym wyglądzie i 2 TB SSD.
Console Gaming

Wiele przecieków mówiło o planach Microsoftu dotyczących nowego wariantu Xbox Series X. Podczas gdy cylindryczny kształt zauważony w Dokumentach FTC nigdy się nie zmaterializował, konsola otrzymała nowy biały kolor, jak zapowiadał raport z eXputer.

Microsoft zaprezentował również na stronie https://news.xbox.com/en-us/2024/06/09/xbox-series-x-s-new-console-options/?ocid=Event_soc_omc_xbo_tw_Video_buy_6.9 wariant Xbox Series X z dyskiem SSD o pojemności 2 TB. Niestety, jest to limitowana edycja z określoną liczbą sztuk do wyprodukowania. Przy rozmiarach gier przekraczających 300 GB, można mieć tylko nadzieję, że dysk SSD o większej pojemności trafi do zwykłej konsoli Xbox Series X. Konsola ma unikalny, gwiezdny design i kosztuje 599 USD.

Firma zaprezentowała również białe warianty kolorystyczne 1 TB wariantu Xbox Series S i całkowicie cyfrowego Xbox Series X kosztującego odpowiednio 349 USD i 449 USD. Wygląda na to, że w żadnej z konsol nie ma aktualizacji pod maską, takich jak Wi-Fi 6E i SoC typu node-shrunk.

Microsoft twierdzi, że trzy konsole będą dostępne w sprzedaży w "wakacje 2024 roku", a zamówienia w przedsprzedaży mają zostać wkrótce otwarte. Na razie wydaje się, że nie ma odpowiednika Xbox dla PlayStation 5 Pro. To może pojawić się jako handheld zamiast pełnoprawnej konsoli.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Microsoft prezentuje wariant Xbox Series X o pojemności 2 TB wraz z nową serią S i całkowicie cyfrową serią X
Anil Ganti, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)