Notebookcheck Logo

Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra ze zaktualizowaną konstrukcją IPX4 i opcjonalnym ładowaniem bezprzewodowym

Słuchawki douszne QuietComfort Ultra. (Źródło: Bose)
Słuchawki douszne QuietComfort Ultra. (Źródło: Bose)
Nowe flagowe słuchawki douszne TWS firmy Bose są teraz oficjalnie słuchawkami Ultra, a także flagowymi słuchawkami z serii QuietComfort. Są one oceniane pod kątem tych samych wysokiej klasy specyfikacji, co ich odpowiedniki słuchawkowe - w tym Immersive Audio pierwszej generacji - tylko w pakiecie TWS IPX4. Z drugiej strony, potencjalni klienci mogą uznać, że ich żywotność baterii nie pasuje do ich niebotycznie wysokich cen.
Accessory Audio Launch Software Wearable

"Kultowy" głośnik Bose QuietComfort oficjalnie powraca w formie wkładek dousznych TWS. Są one również Ultra po raz pierwszy, ze względu na charakterystyczny "realistyczny" dźwięk wzbogacony o aktualizację do Immersive Audio. To długo oczekiwane podejście OEM do dźwięku przestrzennego ma tryby "Motion" i "Still", oceniane tak, aby utrzymać wrażenie "szerszej, bardziej przestronnej sceny dźwiękowej" na stałym poziomie, jeśli użytkownik porusza się lub nie.

Słuchawki QuietComfort Ultra Earbuds obsługują również specyfikacje przyznane przez te same elementy wewnętrzne, co nowy flagowiec Słuchawkinie wspominając o tej samej kalibracji dźwięku CustomTune. Posiadają również mikrofony i filtry wewnętrzne, które "dynamicznie" dostosowują się do szumu wiatru, zapewniając idealną słyszalność głosu podczas rozmów telefonicznych.

Najnowsze flagowe słuchawki douszne Bose wyglądają bardzo podobnie do swoich poprzednicychoć ich szerokie, reagujące na dotyk pałąki zostały poddane nowej "metalicznej obróbce", która ma pomóc im dopasować się do nowych słuchawek QuietComfort Ultra. Są one teraz dostępne w przedsprzedaży bezpośrednio od producenta OEM w tych samych kolorach Black lub White Smoke za 299 USD.

Niemniej jednak Bose wspomina tylko o łącznie 6 godzinach użytkowania na jednym ładowaniu w tej cenie w odniesieniu do swoich nowych słuchawek dousznych - co spada do 4 z fantazyjnym nowym dźwięku przestrzennego dźwięku przestrzennego.

Z drugiej strony, słuchawki Ultra Earbuds ładują się teraz bezprzewodowo - aczkolwiek tylko po włożeniu ich do "opcjonalnego nowego etui do ładowania bezprzewodowego", wycenionego na 49 USD na bose.com. Jest jednak również kompatybilny z poprzednią generacją, co może zachęcić QC II do dłuższego użytkowania tych słuchawek.

Kup słuchawki QC II w kolorze Eclipse Grey na Amazon

 

 

Nowe słuchawki douszne QuietComfort Ultra. (Źródło: Bose)
Nowe słuchawki douszne QuietComfort Ultra. (Źródło: Bose)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra ze zaktualizowaną konstrukcją IPX4 i opcjonalnym ładowaniem bezprzewodowym
Deirdre O'Donnell, 2023-09-15 (Update: 2023-09-15)