Notebookcheck Logo

Remake Dead Space ma dodać zupełnie nowe zakończenie

Remake Dead Space będzie wkrótce grywalny na PC i konsolach (image via EA)
Remake Dead Space będzie wkrótce grywalny na PC i konsolach (image via EA)
Nadchodzący remake Dead Space ma dodać kolejne zakończenie, według danych wydobytych z osiągnięć gry. Gra ma również zawierać nowe zadania poboczne i będzie dostępna 27 stycznia na wszystkich głównych platformach.
Console Desktop Gaming

Wielce oczekiwany Remake Dead Space ma trafić na komputery PC i konsole na całym świecie 27 stycznia. Zwiastun i kolejne materiały z rozgrywki potwierdziły, że w grze pojawi się wiele zmian QoL, a także obecna grafika i nowe zadania poboczne. Nowy raport mówi, że będzie o wiele więcej zawartości fabularnej niż przewidywano wcześniej.

Strona śledzenia osiągnięć TrueTrophies (H/T RockPaperShotgun) natknął się na ciekawy unlockable w remake'u Dead Space o nazwie Reunion. Jego opis brzmi: "Zobacz alternatywne zakończenie na dowolnym trybie trudności". Jest to dość intrygujące, ponieważ oryginalna gra miała tylko jedno zakończenie. Na szczęście natura zakończenia pozostaje tajemnicą, choć słowo "reunion" nieco ją zdradza, zwłaszcza dla osób zaznajomionych z trylogią Dead Space i jej historią.

Remake Dead Space ma wiele do stracenia po tym jak The Callisto Protocol nie spełnił oczekiwań co do bycia duchowym następcą franczyzy. Nawet masywnie wymagający Forspoken otrzymał tepid reviews. Przy braku innych dużych wydań w najbliższym czasie, remake Dead Space ma potencjał, by sprzedać wiele kopii, jeśli tylko sprosta hype'owi.

Kup remake Dead Space dla Xbox Series X na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Remake Dead Space ma dodać zupełnie nowe zakończenie
Anil Ganti, 2023-01-24 (Update: 2023-01-24)