Notebookcheck Logo

Pojawiła się nowa inteligentna bieżnia Xiaomi Mijia z łączem do smartwatcha

Inteligentną bieżnię Xiaomi Mijia można podłączyć do smartwatcha Xiaomi. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Inteligentną bieżnię Xiaomi Mijia można podłączyć do smartwatcha Xiaomi. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi wprowadziło na rynek inteligentną bieżnię Mijia, która jest już dostępna w przedsprzedaży w Chinach. Składana maszyna jest łatwa do przechowywania i ma szeroki pas do biegania o szerokości 460 mm (~ 18,1 cala). Inteligentne funkcje urządzenia obejmują możliwość podłączenia smartwatcha, dzięki czemu urządzenie automatycznie dostosowuje ustawienie prędkości w oparciu o tętno użytkownika.
Gadget

Inteligentna bieżnia Xiaomi Mijia jest już dostępna w przedsprzedaży w Chinach. Maszyna do biegania ma cichy bezszczotkowy silnik generujący hałas 65 dBa, o mocy szczytowej 3 KM i maksymalnej prędkości 15 km/h (~9,3 mph). Nowe urządzenie posiada szeroki pas do biegania o wymiarach 1220 x 460 mm (~48,0 x 18,1 cala), z siedmioma warstwami amortyzacji zapewniającymi komfortowy trening.

Inteligentna bieżnia Mijia ma wiele wstępnie ustawionych kursów i jest ustawiona na 4% nachylenie, aby zwiększyć korzyści zdrowotne. Do urządzenia można podłączyć smartwatch Xiaomi, który umożliwia inteligentną regulację prędkości w zależności od tętna użytkownika. Urządzenie można również połączyć z innymi inteligentnymi produktami domowymi Mijia; na przykład można ustawić klimatyzację i głośnik tak, aby uruchamiały się wraz z bieżnią. Urządzenie do biegania ma cyfrowy wyświetlacz pokazujący informacje, takie jak dystans i prędkość. Prędkość można regulować ręcznie za pomocą wbudowanego pokrętła i wyświetlać te same dane w aplikacji Mi Sports Health. Wyłącznik bezpieczeństwa automatycznie zatrzyma bieżnię, jeśli się poślizgniesz, i możesz włączyć tryb bezpieczeństwa dla dzieci.

Urządzenie do biegania Xiaomi można złożyć, co ułatwia jego przechowywanie; po złożeniu ma 210 mm (~ 8,27 cala) wysokości. Urządzenie jest stosunkowo lekkie, waży 40 kg (~88 funtów) i może obsługiwać obciążenia do 110 kg (~243 funtów). Inteligentną bieżnię Xiaomi Mijia można już zamówić w przedsprzedaży w Chinach po obniżonej cenie 1899 juanów (~270 USD) z depozytem w wysokości 100 juanów (~14 USD); oczekuje się, że w przyszłości produkt będzie sprzedawany za 1 999 juanów (~284 USD).

Inteligentna bieżnia Xiaomi Mijia. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Inteligentna bieżnia Xiaomi Mijia. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Inteligentna bieżnia Xiaomi Mijia. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Inteligentna bieżnia Xiaomi Mijia. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Pojawiła się nowa inteligentna bieżnia Xiaomi Mijia z łączem do smartwatcha
Polly Allcock, 2023-05-24 (Update: 2023-05-24)