Notebookcheck Logo

Wyświetlacz i specyfikacje Xiaomi 14 Pro rzekomo ujawnione w nowych przeciekach

Xiaomi 14 Pro(?). (Źródło: Ice Universe via Twitter)
Xiaomi 14 Pro(?). (Źródło: Ice Universe via Twitter)
Przewiduje się, że do końca 2023 r. Xiaomi wypuści aktualizację swojego obecnego flagowego smartfona Android 13 Pro. Z drugiej strony uważa się, że ten "14 Pro" zostanie uruchomiony z tym samym typem ekranu, co jego poprzednik - aczkolwiek z poprawkami, które już zostały pochwalone przez znanego przecieka. Czy Xiaomi może w końcu uzyskać odpowiednie wrażenia z wyświetlania w tej generacji?
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Touchscreen

Samsung Galaxy S23 Ultra nie ma obecnie najlepszych czasów, będąc niekorzystnie porównywanym do jednego hipotetyczny Android flagowy rywal, który pojawi się w najbliższej przyszłości po innym. Teraz najwyraźniej zostanie pozostawiony w kurzu przez Xiaomi 14 Pro pod względem konstrukcji panelu przedniego.

Według przecieku Ice Universe, model 13 Pro następca może umieścić S23 Ultra i jego przodków do wstydu z wyświetlaczem, który, choć nadal głęboko zakrzywiony w nowym pełnokolorowym renderze, ma spójne ramki, które eliminują wszelkie oznaki podbródka.

Dlatego też 14 Pro może być w stanie ulepszyć swoją serii 13 pod tym względem. W przeciwnym razie jest malowany jako dość iteracyjne ulepszenie w stosunku do swojego rzekomego przodka, dzięki kolejnemu 50 MP aparatowi głównemu, nie wspominając o nieco ulepszonej baterii o pojemności ~5 000 mAh. Może być sparowany z 120W przewodowy/50W technologia ładowania bezprzewodowego, która, choć nadal znacznie szybsza niż średniastaje się trochę monotonna teraz.

14 Pro jest teraz oczywiście również wspierany przez "SM8650" (lub Snapdragon 8 Gen 3) jako bezpośrednia aktualizacja w stosunku do 8 Gen 2 swojego poprzednika.

Kup ładowarkę SHARGEEK 140W na Amazon

"Xiaomi 14 Pro" od przodu. (Źródło: Ice Universe via Twitter)
"Xiaomi 14 Pro" od przodu. (Źródło: Ice Universe via Twitter)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Wyświetlacz i specyfikacje Xiaomi 14 Pro rzekomo ujawnione w nowych przeciekach
Deirdre O'Donnell, 2023-05-28 (Update: 2023-05-28)