Notebookcheck Logo

Xiaomi prezentuje nowe urządzenie Mijia Smart Micro-Steamer 4 w 1

Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer ma cztery tryby gotowania. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer ma cztery tryby gotowania. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi uruchomiło w Chinach przedsprzedaż urządzenia Mijia Smart Micro-Streamer. Piekarnik ma cztery tryby gotowania: mikrofalowanie, gotowanie na parze, smażenie w powietrzu i pieczenie, zapewniając moc do 2000 W. Gadżet kuchenny jest kompatybilny z ekosystemem Mijia Smart Home, umożliwiając sterowanie parowarem za pomocą poleceń głosowych lub aplikacji na smartfona.
Smart Home Gadget

Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer pojawił się w Chinach. To urządzenie typu "cztery w jednym" może mikrofalować, smażyć na powietrzu, piec i gotować na parze. Szczytowa moc 2000 W jest dostarczana w trybie smażenia lub pieczenia, z trójwymiarową cyrkulacją gorącego powietrza wokół piekarnika. Mijia Smart Micro-Steamer ma moc 1000 W podczas mikrofalowania i 1600 W podczas gotowania na parze.

Gotowanie na parze z bezpośrednim wtryskiem zapewnia szybkie gotowanie, dostarczając parę w zaledwie 30 sekund. Maksymalna temperatura pary wynosi 180°C (~356 °F), a gadżet kuchenny ma zbiornik na wodę o pojemności 1 l. Piekarnikiem można sterować za pomocą pokrętła z wyświetlaczem OLED o przekątnej 1,32 cala (~34 mm), pokazującym informacje, takie jak pozostały czas gotowania. Ponadto ustawienia urządzenia można regulować za pomocą poleceń głosowych Xiao AI lub w aplikacji Mijia, w której można znaleźć ponad 100 przepisów. Gadżet kuchenny mierzy 458 x 396 x 496 mm (~18,1 x 15,6 x 19,5 cala), ma pojemność 27 litrów i jest wyposażony w blachę do pieczenia i stojak.

Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer jest dostępny w przedsprzedaży w Chinach za 1,999 juanów (~284 USD) z depozytem w wysokości 100 juanów (~14 USD). Po zakończeniu kampanii przedsprzedażowej oczekuje się, że gadżet kuchenny będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za 2,299 juanów (~326 USD). Nie jest jasne, czy i kiedy Xiaomi planuje wprowadzić swój nowy produkt na inne rynki.

Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Smart Micro-Steamer. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Xiaomi prezentuje nowe urządzenie Mijia Smart Micro-Steamer 4 w 1
Polly Allcock, 2023-05-24 (Update: 2023-05-24)