Notebookcheck Logo

Redmi Watch 3 Youth Edition: Xiaomi debiutuje oczekiwanym Redmi Watch 3 Lite z 1,83-calowym wyświetlaczem

Redmi Watch 3 Youth Edition jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Redmi Watch 3 Youth Edition jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi zaprezentowało Redmi Watch 3 Youth Edition, duży smartwatch, który ma zostać wprowadzony na rynek globalny jako Redmi Watch 3 Lite. Cena Watch 3 Youth Edition zaczyna się od 399 CNY (~57 USD) i jest dostępny w dwóch kolorach.
Smartwatch Wearable Launch

Xiaomi wypuściło Redmi Watch 3 Youth Edition w Chinach, smartwatch, który ma pojawić się w innych krajach jako Redmi Watch 3 Lite. Przybywający kilka miesięcy po Redmi Watch 3 uruchomiony na całym świecieredmi Watch 3 Youth Edition ma 1,83-calowy wyświetlacz, który zapewnia szczytową jasność do 450 nitów.

Innymi słowy, Redmi Watch 3 Youth Edition jest nieco większy niż jego poprzednik. Brakuje mu jednak panelu AMOLED, takiego jak jego droższe rodzeństwo. Zamiast tego wydaje się, że Xiaomi wyposażyło Redmi Watch 3 Youth Edition w tańszy panel IPS. Ponadto smartwatch oferuje do 12 dni pracy na baterii, jest wodoodporny do 5 ATM i obsługuje ładowanie magnetyczne, a nie bezprzewodowe Qi.

Co więcej, Xiaomi preinstaluje ponad 100 trybów ćwiczeń, 200 tarcz zegarka, czujnik tętna i czujnik SpO2 do pomiaru nasycenia krwi tlenem. Co więcej, Redmi Watch 3 Youth Edition oferuje łączność Bluetooth 5.3 do łączenia się ze smartfonami z różnymi systemami operacyjnymi. Jak dotąd Xiaomi ogłosiło Redmi Watch 3 Youth Edition tylko w Chinach, gdzie jest sprzedawany za 399 CNY (~ 57 USD). Jeśli globalna premiera Redmi Watch 3 jest czymś oczywistym, może minąć kilka miesięcy, zanim Xiaomi ogłosi Redmi Watch 3 Youth Edition poza Chinami jako Redmi Watch 3 Lite.

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Redmi Watch 3 Youth Edition: Xiaomi debiutuje oczekiwanym Redmi Watch 3 Lite z 1,83-calowym wyświetlaczem
Alex Alderson, 2023-05-24 (Update: 2023-05-24)