Notebookcheck Logo

Ogłoszono wydanie Steam Deck w Hong Kongu, Japonii, Tajwanie i Korei Południowej

Steam Deck zyskuje bardziej międzynarodowy charakter. (Źródło: Valve)
Steam Deck zyskuje bardziej międzynarodowy charakter. (Źródło: Valve)
Valve ogłosiło, że jego udana konsola ręczna stanie się dostępna na wybranych rynkach azjatyckich. Firma wyda Steam Deck za pośrednictwem tego samego dystrybutora w Hongkongu, Korei Południowej, Japonii i na Tajwanie. Urządzenie będzie można zamawiać w wielu wariantach magazynowych od połowy grudnia 2022 roku.
Console Gaming Storage Ryzen (Zen) Touchscreen

Strona Steam Deck był na czele ręcznym od czasu swojej premiery. Do tej pory był jednak dostępny tylko w Europie i Ameryce Północnej. Teraz jednak do tej listy dołączyły kolejne regiony.

Konsumenci z Hong Kongu, Japonii, Korei Południowej i Tajwanu już wkrótce będą mogli zamówić swój własny Steam Deck poprzez oficjalny kanał. Valve ogłosiło, że nawiązało współpracę z firmą Komodo w tym celu; następnie ponownie powrócili do opartego na rezerwacji system dla tego wydania na razie.

Z drugiej strony, nowa strona zamówienia oferuje pełną gamę Steam Deck przechowywania od podstawowego wariantu 64GB eMMC do 512GB SSD top-end SKUs. Wydaje się, że ceny są zbliżone do tych w innych regionach; na przykład te w Japonii wahają się od 59,800 do 99,800 jenów (~US$442 do 737).

Strona Steam Deck ma rozpocząć wysyłkę na nowych rynkach od 17 grudnia, 2022. Ci, którzy zarezerwować jednostkę może skorzystać z bezpłatnej wysyłki do tego czasu.

Kup Spigen Rugged Armor Protective Case dla Steam Deck na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Ogłoszono wydanie Steam Deck w Hong Kongu, Japonii, Tajwanie i Korei Południowej
Deirdre O'Donnell, 2022-12- 2 (Update: 2022-12- 2)