Notebookcheck Logo

ONEXPLAYER ONEXFLY F1 EVA Edition zaprezentowany jako nowa limitowana edycja handhelda do gier

ONEXFLY EVA Edition dodaje więcej pamięci RAM przy zachowaniu procesora APU Ryzen 7 7840U. (Źródło obrazu: One-Netbook)
ONEXFLY EVA Edition dodaje więcej pamięci RAM przy zachowaniu procesora APU Ryzen 7 7840U. (Źródło obrazu: One-Netbook)
ONEXPLAYER ONEXFLY F1 EVA Edition to kolejna limitowana edycja gamingowego handhelda od One-Netbook. Zbudowany na tej samej platformie co zwykły ONEXFLY, F1 EVA Edition ma uderzający fioletowy kolor z zielonymi akcentami i jest dostępny z maksymalnie 64 GB pamięci RAM.
AMD Gaming Launch

One-Netbook wprowadził kolejny spin-off ONEXPLAYER kilka miesięcy po wydaniu ONEXFLY i ONEXPLAYER 2 Pro na całym świecie. W niewytłumaczalny sposób firma zdecydowała się odświeżyć ONEXFLY, mimo że wprowadziła ten handheld do gier na Indiegogo dopiero w sierpniu w sierpniu. W rzeczywistości One-Netbook nie zakończył jeszcze wysyłki wczesnych egzemplarzy ONEXFLY.

Niemniej jednak, firma powróciła do Neon Genesis Evangelion w którym zaprezentował ONEXPLAYER 2 Pro na początku tego roku. Tym samym, ONEXFLY F1 EVA Edition jest trzecim urządzeniem związanym z anime, które One-Netbook zaoferował do tej pory po ONEXPLAYER 2 Pro EVA i ONEXPLAYER Mini Pro Gundam edycja specjalna. O ile nam wiadomo, nowy ONEXFLY zachowuje ten sam rdzeń sprzętowy, co zwykły ONEXFLY, w tym następujące elementy:

  • APU AMD Ryzen 7 7840U
  • bateria 48 Wh
  • Pamięć masowa PCIe 4.0
  • PAMIĘĆ RAM LPDDR5X
  • 7-calowy wyświetlacz IPS, 1080p, 120 Hz

One-Netbook dodał jednak opcję 64 GB pamięci RAM, której brakuje zwykłemu ONEXFLY. Obecnie cena ONEXFLY F1 EVA Edition zaczyna się od 1 099,99 USD z 16 GB pamięci RAM i 512 GB, ale wzrasta do 1 599,99 USD z 64 GB pamięci RAM i 2 TB SSD. Alternatywnie, Minixpc sprzedaje 32 GB pamięci RAM SKU z 1 TB i 2 TB pamięci masowej za odpowiednio 1199 USD i 1299 USD. Proszę odwiedzić stronę internetową Minixpc aby uzyskać więcej informacji.

(Źródło obrazu: One-Netbook)
(Źródło obrazu: One-Netbook)
(Źródło obrazu: One-Netbook)
(Źródło obrazu: One-Netbook)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 10 > ONEXPLAYER ONEXFLY F1 EVA Edition zaprezentowany jako nowa limitowana edycja handhelda do gier
Alex Alderson, 2023-10-27 (Update: 2023-10-27)