Notebookcheck Logo

Garmin Venu 2 Plus ECG App odblokowuje długo oczekiwaną funkcję w Stanach Zjednoczonych

Garmin w końcu aktywuje aplikację do obsługi EKG. (Źródło: Garmin)
Garmin w końcu aktywuje aplikację do obsługi EKG. (Źródło: Garmin)
Firma Garmin ogłosiła, że amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) w końcu dopuściła do użytku swoją aplikację EKG dla Venu 2 Plus. W związku z tym jej jednostki w tym kraju mogą teraz po raz pierwszy korzystać ze sprzętu do elektrokardiografii znajdującego się w ich wearable. Użytkownicy mogą przeglądać swoje "rewolucyjne" wykresy kardiologiczne bezpośrednio na nadgarstku lub synchronizować je z aplikacją Connect na smartfony.
Accessory Launch Smartwatch Software Wearable Android iOS

Obsługujący elektrokardiografię wearables, z których coraz więcej jest również smartwatche przeznaczone na rynek konsumencki, mają stanowić 35,45 mld USD przemysł do 2027 roku.

To może być część powodu Garmin przedstawiła Venu 2 Plus jako Obsługujący EKG smartwatch na swojej premierze; jednakże, wymagał on FDA zatwierdzenia przed jego aktywacją.

Teraz, po uzyskaniu tej zgody, OEM ujawnił swoją ECG App, UI, dzięki któremu Venu 2 Plus może korzystać z najnowocześniejszych funkcja.

Może być używany do nagrywania 30-sekundowych kardiogramów i wizualizacji ich na zegarku natychmiast, lub synchronizować je z urządzeniem mobilnym poprzez Garmin Connect.

OEM zapewnia, że jego nowy ECG App jest w stanie wykryć migotanie przedsionków (AFib), jak również zaoferować nowy rodzaj śledzenia zdrowia w ogóle.

Garmin nie idzie tak daleko, aby opisać Venu 2 Plus jako urządzenia klinicznego teraz, ale sugeruje, że użytkownik może zbierać dane ECG App, aby pomóc utrzymać ich lekarz aktualizowane na ich stan zdrowia. Jest on dostępny od teraz jako część wearable's v.11.21 aktualizacji oprogramowania.

Pobierz Venu 2 Plus na Amazon

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Garmin Venu 2 Plus ECG App odblokowuje długo oczekiwaną funkcję w Stanach Zjednoczonych
Deirdre O'Donnell, 2023-01-25 (Update: 2023-01-25)