Notebookcheck Logo

Niedrogi flagowy składany smartfon zauważony w Geekbench z flagowym procesorem ostatniej generacji przed premierą

Zapowiedź Magic Vs3. (Źródło: Honor)
Zapowiedź Magic Vs3. (Źródło: Honor)
Nieznany dotąd numer modelu Honor, który zmaterializował się w Geekbench, jest uważany za dowód na bardziej przystępną cenowo wersję nadchodzącego flagowego składanego smartfona Magic V3 Android. W takim przypadku "Vs2" będzie korzystał ze starszego chipsetu niż jego topowy odpowiednik.
5G Android Foldable Leaks / Rumors Smartphone Benchmark

Honor potwierdził, że 12 lipca 2024 r. wprowadzi na rynek nie 1, ale 2 nowe składane smartfony; jednak podał kilka wskazówek, w jaki sposób Magic Vs3 będzie się różnić od V3 w tym dniu.

Z drugiej strony, uważa się, że ten pierwszy jest bardziej przyjazny dla portfela z 2, w oparciu o precedens Magic Vs2. Ten składany smartfon poradził sobie ze Snapdragonem 8+ Gen 1 SoC zamiast 8 Gen 2 jego flagowego odpowiednika V2a teraz wygląda na to, że Vs3 zrobi to samo.

Rzeczywiście zrobi dokładnie to samo, zgodnie z nowym Geekbench dla urządzenia, które według plotek jest numerem modelu Vs3. Urządzenie Honor FLC-AN00 uzyskał nieco ponad 2000 punktów w kategoriach jednordzeniowych i nieco poniżej 5700 punktów w zadaniach wielordzeniowych w teście porównawczym z 8 Gen 2 i 12 GB pamięci RAM.

"Magic Vs3" działa również Android 14 w nowym przecieku. Jest on również wyposażony w peryskopowy zoom tylny aparat i mieć 1 TB pamięci wewnętrznej w momencie premiery - ale ma kosztować mniej niż Magic V3 - urządzenie, którego poprzednicy kosztują obecnie 1360 USD na Amazon.

"Magic Vs3" pojawia się w Geekbench przed głównym wydarzeniem produktowym Honor. (Źródło: Geekbench via Geeksdigit)
"Magic Vs3" pojawia się w Geekbench przed głównym wydarzeniem produktowym Honor. (Źródło: Geekbench via Geeksdigit)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Niedrogi flagowy składany smartfon zauważony w Geekbench z flagowym procesorem ostatniej generacji przed premierą
Deirdre O'Donnell, 2024-07-10 (Update: 2024-07-10)