Notebookcheck Logo

Słuchawki douszne JBL Live Buds 3 z etui z ekranem dotykowym mają datę premiery i cenę w Japonii

Słuchawki douszne JBL Live Buds 3 i etui z ekranem dotykowym (źródło zdjęcia: JBL)
Słuchawki douszne JBL Live Buds 3 i etui z ekranem dotykowym (źródło zdjęcia: JBL)
Dostępne za 199,95 USD w Stanach Zjednoczonych, innowacyjne słuchawki douszne JBL Live Buds 3 TWS z 1,45-calową obudową z ekranem dotykowym i konfigurowalną prawdziwą adaptacyjną redukcją szumów są teraz kierowane do Japonii, gdzie ogłoszona cena wynosi równowartość 168 USD. JBL ogłosił Live Buds 3 na targach CES 2024, z ceną 149,95 USD.
Launch Audio Accessory

Przedstawione światu na targach CES 2024 słuchawki douszne JBL Live Buds 3 TWS są dostępne na wielu rynkach od zeszłego miesiąca. Teraz ten innowacyjny produkt wyposażony w ekran dotykowy, który sprawia, że sterowanie smartfonem staje się zbędne, jest wreszcie gotowy, aby trafić do Japonii, gdzie oficjalnie zadebiutuje 18 lipca w cenie 27 000 jenów (około 168 USD).

Oprócz wspomnianego wcześniej 1,45-calowego ekranu dotykowego, słuchawki douszne JBL Live Buds 3 TWS są wyposażone w nie mniej niż sześć mikrofonów kształtujących wiązkę, łączność Bluetooth 5.3 i obsługę audiofilskiego kodeka LDAC ale także dla popularnych protokołów transmisji dźwięku AAC i SBC, wodoodporność na poziomie IP55, 10-milimetrowe dynamiczne przetworniki, hybrydową redukcję szumów z regulacją w czasie rzeczywistym w oparciu o otoczenie, połączenie wielopunktowe, a także całkowitą autonomię wynoszącą 40 godzin. Ta długa żywotność baterii wynika z 10-godzinnej autonomii zapewnianej przez wkładki douszne po pełnym naładowaniu oraz trzech pełnych ładowań zapewnianych przez etui, które obsługuje zarówno USB-C, jak i ładowanie bezprzewodowe.

Ci, którzy szukają specyfikacji audio tego sprzętu, powinni pamiętać o następujących kwestiach: pasmo przenoszenia 20 Hz-40 kHz, impedancję 16 omów, czułość 100 dB SPL@1 kHz, 97 dB maksymalnego SPL, a także czułość mikrofonu na poziomie -38 dBV/Pa@1 kHz. Dostępne kolory to srebrny, fioletowy, czarny i niebieski. Osoby zainteresowane nabyciem słuchawek JBL Live Buds 3 mogą znaleźć je na Amazon US w cenie 199,95 dolarów (w momencie publikacji nie są dostępne żadne zniżki).

Źródło(a)

JBL (strona produktu w USA), watchmono (japoński), J-Phone (rosyjski)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Słuchawki douszne JBL Live Buds 3 z etui z ekranem dotykowym mają datę premiery i cenę w Japonii
Codrut Nistor, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)