Notebookcheck Logo

Międzynarodowe debiuty Xiaomi POCO F6 i POCO X6 Neo szczegółowo opisane w nowym przecieku przedpremierowym

Redmi Note 13R Pro może służyć jako łóżko dla większości sprzętu POCO X6 Neo. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Redmi Note 13R Pro może służyć jako łóżko dla większości sprzętu POCO X6 Neo. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Nowy raport nakreślił międzynarodowe okna startowe zarówno dla POCO F6, jak i POCO X6 Neo. Podczas gdy ten ostatni może pojawić się już w przyszłym miesiącu, POCO F6 podobno wyląduje miesiąc później niż sugerowały poprzednie przecieki.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Zgodnie z nowym raportem, Xiaomi ustawiło okna wydania dla dwóch nowych smartfonów marki POCO, które już wydały POCO X6 5G i POCO X6 Pro 5G na całym świecie w styczniu. Tym razem oczekuje się, że firma zwróci się do POCO F6 i POCO X6 Neo, pary urządzeń, które mogą zadebiutować najpierw w Indiach. Podczas gdy doniesienia o POCO F6 pojawiły się na początku listopadato w rzeczywistości dotyczyły one ewentualnego POCO X6 Pro 5G (obecnie 465 USD na Amazon).

Niedawno pojawiły się twierdzono że POCO F6 będzie w rzeczywistości służyć jako globalny odpowiednik Redmi Note 13 Turbo, kolejnej niewydanej na razie słuchawki. Podobno Xiaomi wyposaży oba modele w "SM8635", nadchodzący chipset Qualcomm, który ma znajdować się pomiędzy Snapdragon 8 Plus Gen 1 i Snapdragon 8 Gen 2 pod względem wydajności. Podobno POCO F6 jest na dobrej drodze do wydania w lipcu 2024 roku, miesiąc później niż sugerowały poprzednie przecieki.

Warto również zauważyć, że to okno wydania dotyczy tylko Indii. Niestety, nie jest jasne, czy Xiaomi wyda POCO F6 w Indiach i na innych rynkach jednocześnie, choć niekoniecznie musi tak być. Natomiast POCO X6 Neo ma pojawić się już w przyszłym miesiącu, ponownie w Indiach. Jeśli wcześniejsze przecieki są poprawne, to POCO X6 Neo zostanie uruchomiony z chipsetem MediaTek Dimensity 6080, baterią 5000 mAh i wyświetlaczem AMOLED 120 Hz, prawdopodobnie jako przerobiony Redmi Note 13 5G lub Redmi Note 13R Pro.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Międzynarodowe debiuty Xiaomi POCO F6 i POCO X6 Neo szczegółowo opisane w nowym przecieku przedpremierowym
Alex Alderson, 2024-02- 9 (Update: 2024-02- 9)