Notebookcheck Logo

LG XBOOM Portable Tower Speaker uwalnia się na rynku amerykańskim z retro diodami LED i do 20 godzin pracy na baterii

Przenośny głośnik wieżowy XBOOM. (Źródło: LG)
Przenośny głośnik wieżowy XBOOM. (Źródło: LG)
Nowy przenośny głośnik wieżowy firmy LG wykorzystuje oświetlenie RGB z serii XBOOM i wyobraża je sobie w zupełnie nowy sposób. Do "ring-light" wokół jego głównego przetwornika skierowanego do przodu dołącza wyświetlacz Matrix LED, który może wyświetlać szereg animacji, banerów tekstowych lub innych efektów, z których część można dostosować w aplikacji. Jest on już dostępny na rynku amerykańskim.
Accessory Audio Launch Smart Home Software

Na stronie ROG Zephyrus G14 wydaje się, że znalazł idealnego towarzysza audio w najnowszej Serii XBOOM głośnik. Następnie ponownie, LG reklamuje go jako bardziej wszechstronną party machinez nowym wyświetlaczem"Dot Matrix LED", który "pozwala użytkownikom spersonalizować swój głośnik za pomocą kombinacji kolorów i dynamicznych ruchów pierścienia".

To ostatnie jest generowane przez duży RGB wokół głównej obudowy głośnika wieżowego, na szczycie której znajduje się oldschoolowa matryca LED, którą można ustawić tak, aby wyświetlała pełnokolorowe światło Space Invaders-jak znaki Space Invader.

Użytkownicy mogą również ustawić je tak, aby odczytywały niestandardowy tekst lub odtwarzały oryginalne efekty. Poza tym 2.1 kanał Głośnik wieżowy, czyli XL7, ma moc 250 W dzięki 8-calowemu "pełnozakresowemu" głośnikowi niskotonowemu. głośnik niskotonowy i 2,5-calowy tweeter.

Wszystko to LG Dynamic Bass Optimizer - wzmocniona moc audio jest zapakowana w IPX4-z poręcznym teleskopowym uchwytem uchwytem i "gładkimi, ślizgającymi się" kółkami.

XL7 można kontrolować za pomocą zamontowanych na górze fizycznych elementów sterujących lub za pomocą tej samej aplikacji XBOOM, za pomocą której można kontrolować i dostosowywać oświetlenie Dot Matrix LED Bluetooth oprócz wejścia AUX.

LG zapewnia, że przenośny głośnik wieżowy ma baterię, która może trwać 20 godzin na jednym ładowaniu, chociaż byłoby to przy wyłączonych diodach LED i idealnej łączności. XBOOM XL7 prowadzi swoją serię 2023 line-up na LG.com lub wybranych sprzedawców detalicznych w całym USA na US $599.

Buy an XBOOM Go serii PL głośnik na Amazon za znacznie mniej.

Nowy przenośny głośnik wieżowy XBOOM. (Źródło: LG)
Nowy przenośny głośnik wieżowy XBOOM. (Źródło: LG)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 04 > LG XBOOM Portable Tower Speaker uwalnia się na rynku amerykańskim z retro diodami LED i do 20 godzin pracy na baterii
Deirdre O'Donnell, 2023-04- 9 (Update: 2023-04- 9)