Notebookcheck Logo

RE'ST koncepcyjny ślepy głośnik dla LG z wbudowanym projektorem ujawniony

Koncepcyjny ślepy głośnik RE'ST posiada zintegrowany projektor. (Źródło obrazu: Behance)
Koncepcyjny ślepy głośnik RE'ST posiada zintegrowany projektor. (Źródło obrazu: Behance)
Odsłonięto koncepcyjny ślepy głośnik firmy LG, RE'ST. Gadżet posiada nastrojowe oświetlenie oraz projektor do rzucania wideo lub obrazów na zwijany wyświetlacz. Głośnik można kontrolować za pomocą dołączonego inteligentnego pilota, RE'ST ASSISTANT, który może również pomóc w śledzeniu codziennych czynności.
Smart Home Gadget

RE'ST, koncepcyjne urządzenie 2 w 1 - ślepy głośnik firmy LG, zostało odsłonięte. Projekt powstał we współpracy Korea Design Membership i LG Electronics, zamierzając zaprojektować gadżet, który ma poprawić styl życia użytkownika, zwłaszcza na początku i na końcu dnia. Automatyczna roleta posiada z tyłu projektor, który może być wykorzystany do wyświetlania filmów lub codziennego kalendarza na zwijanym wyświetlaczu. Również z tyłu głośnika znajdują się nastrojowe światła, które mogą rzucać kolorowe światła na Twoją ścianę.

Do montażu urządzenia nad oknem służą wsporniki, ustawione pod kątem 10°, które zapewniają mocny dźwięk nawet przy wysokim położeniu na ścianie. Diody LED z przodu urządzenia wskazują głośność głośnika, a dołączony pilot LG RE'ST ASSISTANT może służyć do regulacji ustawień głośnika lub rolety. Za pomocą gadżetu można na przykład dostosować kolor i jasność nastrojowego oświetlenia. Do tego asystent może posłużyć do śledzenia codziennej rutyny, przypominając o nadchodzących zadaniach i rejestrując wykonane czynności. Koncepcyjny gadżet pokazany jest w trzech wersjach kolorystycznych, w naturalnych odcieniach.

W skład zespołu projektowego weszli HoChul Shin, Jiun Park, Minji Kim i Seungjun Jeon. Ponieważ jest to urządzenie koncepcyjne, konkretne szczegóły, takie jak konfiguracja głośników i maksymalna jasność projektora, nie zostały jeszcze podane. Nie wiadomo, czy LG zamierza w przyszłości wprowadzić na rynek ślepy głośnik RE'ST.

Pilot zdalnego sterowania LG RE'ST ASSISTANT. (Źródło obrazu: Behance)
Pilot zdalnego sterowania LG RE'ST ASSISTANT. (Źródło obrazu: Behance)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > RE'ST koncepcyjny ślepy głośnik dla LG z wbudowanym projektorem ujawniony
Polly Allcock, 2023-03- 4 (Update: 2023-03- 4)