Notebookcheck Logo

Klapka iPhone'a pojawia się na słynnym kanale YouTube, choć z zastrzeżeniami

Składany iPhone?... Prawdopodobnie nie. (Źródło: Unbox Therapy via YouTube)
Składany iPhone?... Prawdopodobnie nie. (Źródło: Unbox Therapy via YouTube)
Znany vloger Lewis Hilsenteger z UnboxTherapy otrzymał coś, co na pierwszy rzut oka może być 15 Pro, który składa się na pół. Wydaje się to wskazywać na wyświetlacz na okładce i konstrukcję podobną do Samsunga Galaxy Z Flip5. Jednak po bliższym przyjrzeniu się, urządzenie nie ma żadnych specyfikacji ani funkcji, których można by oczekiwać od iPhone'a z elastycznym wyświetlaczem pierwszej generacji.
Apple Foldable Gadget Humor iPhone

Unbox Therapy ma doświadczenie w pozyskiwaniu atrapy jednostek które okazały się wystarczająco dokładne przed wprowadzeniem na rynek nowych telefonów i wydawało się, że otrzymał nowy i szczególnie najnowocześniejszy model do swojego najnowszego wideo https://www.youtube.com/watch?v=KA2DNY-HhAM. Z drugiej strony, jeśli Lewis Hilsenteger naprawdę miał nadzieję na znak nowego typu iPhone'aszybko okazało się, że to nic takiego.

Urządzenie mogło wydawać się sugerować, że pierwsza generacja składany iPhone nie byłby tak daleko od premiery, pokazując potrójny garb tylnej kamery, podobnie jak w zupełnie nowych 15 Pro lub Pro Max. Jednak wszelkie ślady iluzji zostały następnie gwałtownie rozbite po otwarciu i aktywacji urządzenia, co ujawniło, że jest to nic więcej niż tani funkcjonalny telefon jedynie stylizowany na nowy Apple flagowiec.

Niemniej jednak ulgą może być stwierdzenie, że "prawdziwy" elastyczny wyświetlacz iPhone raczej nie będzie miał tak niskiej jakości zawiasnie wspominając o fałszywym "pokrywie wyświetlacza", który, będąc tylko mniej więcej tego samego rozmiaru co wyspa aparatu, wyglądałby słabo w porównaniu z niektórymi Android OEM, w szczególności Motorola i OPPOna tym etapie.

Kup Samsung Galaxy Z Flip5 na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Klapka iPhone'a pojawia się na słynnym kanale YouTube, choć z zastrzeżeniami
Deirdre O'Donnell, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)