Notebookcheck Logo

Inteligentne okulary Huawei Eyewear 2 z soczewkami korekcyjnymi wkrótce w sprzedaży

Inteligentne okulary Huawei Eyewear 2 zostaną wprowadzone na rynek jesienią tego roku. (Źródło obrazu: Huawei)
Inteligentne okulary Huawei Eyewear 2 zostaną wprowadzone na rynek jesienią tego roku. (Źródło obrazu: Huawei)
Inteligentne okulary Huawei Eyewear 2 zostały ujawnione przed ich październikową premierą w Europie. Urządzenie ma wbudowane głośniki, które umożliwiają słuchanie muzyki lub wykonywanie połączeń głosowych. W porównaniu do oryginalnego Huawei Eyewear, nowy model ma zwiększoną żywotność baterii i szybsze ładowanie, z lekką tytanową ramą.
Accessory Audio

Huawei ogłosił Eyewear 2 na wydarzeniu w Barcelonie, gdzie ujawnił również Watch GT4słuchawki douszne Freebuds Pro 3 i Tablet MatePad 11.5 PaperMatte Edition. Jak dotąd podano niewiele szczegółów na temat urządzenia do noszenia. Huawei powiedział, że inteligentne okulary będą miały wbudowany głośnik i będą mogły być sterowane za pomocą gestów dotykowych na ramieniu, podobnie jak starszy model https://consumer.huawei.com/en/wearables/huawei-eyewear/.

Huawei Eyewear 2 umożliwia wykonywanie połączeń głosowych z potrójnym narzędziem redukcji szumów, aby zapewnić wyraźne słyszenie i bycie słyszanym. Urządzenie do noszenia ma do jedenastu godzin odtwarzania muzyki i dziewięć godzin rozmów. Urządzenie można w pełni naładować w 50 minut, a 10-minutowe ładowanie zapewnia trzy godziny użytkowania. Oznacza to, że nowy model działa dłużej i ładuje się szybciej niż oryginalny Huawei Eyewear. Gadżet jest kompatybilny z urządzeniami iOS, Android i Windows, łącząc się przez Bluetooth.

Nowe urządzenie do noszenia ma tytanową ramkę, ważącą zaledwie 4,7 g (~ 0,17 uncji) i można zamontować soczewki korekcyjne Zeiss. Ponadto okulary są wodoodporne w stopniu ochrony IP54, dzięki czemu nadają się do codziennego użytku. Huawei Eyewear 2 pojawią się w UE 18 października, a ich ceny zaczynają się od 300 euro (~258 USD). Nie jest jasne, kiedy gadżet może pojawić się na innych rynkach.

Kup inteligentne okulary Ray-Ban Stories Wayfarer na Amazon

Źródło(a)

<link bnn.network/tech/unveiling-huaweis-eyewear-2-redefining-smart-glasses-technology/. - external-link-new-window></nodeepl>BNN<nodeepl></link></nodeepl>, <nodeepl><link consumer.huawei.com/en/wearables/huawei-eyewear/ - external-link-new-window></nodeepl>Huawei<nodeepl></link></nodeepl></d

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Inteligentne okulary Huawei Eyewear 2 z soczewkami korekcyjnymi wkrótce w sprzedaży
Polly Allcock, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)