Notebookcheck Logo

Huawei MatePad 11.5 PaperMatte Edition z nowym ekranem przeciwodblaskowym i zaawansowaną obsługą M-Pencil 2

MatePad 11.5 PaperMatte Edition. (Źródło: Huawei)
MatePad 11.5 PaperMatte Edition. (Źródło: Huawei)
Huawei wypuścił kolejną wersję nowego MatePada 11.5 o praktycznie tej samej specyfikacji - z wyjątkiem wyświetlacza PaperMatte, który eliminuje odblaski, poprawiając komfort oczu. Producent OEM zapewnia również, że obsługuje realistyczne wrażenia z pisania piórem na papierze dzięki dedykowanym efektom haptycznym. Tablet jest również reklamowany jako cienki i lekki z "wysokowydajnym" procesorem.
Accessory Business Gadget Software Tablet Touchscreen

Huawei zapewnia, że tablet średniej klasy zaprezentowany wraz z Watch GT 4 w Barcelonie toMatePad 11.5 dla osób szczególnie wrażliwych na odbicia błyszczących ekrany, preferują kolorowy e-ink lub jedno i drugie. Co więcej, urządzenie PaperMatte Edition zachowuje częstotliwość odświeżania 120 Hz, 86% stosunek ekranu do obudowy i rozdzielczość 2K oryginalnej wersji.

Nowy wyświetlacz PaperMatte jest reklamowany jako "A Sight for Sore Eyes" z oficjalnym certyfikatem TÜV Rheinland Niski poziom niebieskiego światła i Flicker-Free dla potencjalnie zwiększonego komfortu podczas korzystania z treści na MatePad 11.5 w nowej edycji. Jest on również nadal zasilany przez Snapdragon 7 Gen 1 i ma obudowę o wysokości 6,85 mm i wadze 499 g.

Huawei jest również przekonany, że użytkownicy będą również czerpać przyjemność z rysowania na tablecie, dzięki systemowi "unikalnych mikrowibracji i tłumienia, aby odtworzyć szelest i zgiełk pióra na papierze" w wersji HarmonyOS 3.1 i 4096-poziomową reakcją na nacisk drugiej generacji M-Pencil.

W związku z tym PaperMatte Edition jest przeznaczony dla tych, którzy wolą używać rysikapodczas gdy początkowy wyświetlacz FullView MatePad 11.5 może być najlepszy dla tych, którzy lubią laptopy stację dokującą z klawiaturą interfejs. Huawei musi jeszcze sfinalizować ceny i dostępność tego pierwszego; dla kontekstu, ten drugi kosztuje obecnie 429 € (~ 461 USD) z 8 GB pamięci RAM na Amazon.de.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Huawei MatePad 11.5 PaperMatte Edition z nowym ekranem przeciwodblaskowym i zaawansowaną obsługą M-Pencil 2
Deirdre O'Donnell, 2023-09-16 (Update: 2023-09-16)