Notebookcheck Logo

Wytrzymałość Huawei Kunlun Glass 2 wydaje się niszczyć wytrzymałość rywali Gorilla Glass w teście upadku

Test przed upadkiem Mate 60 Pro. (Źródło: PBKReviews via YouTube)
Test przed upadkiem Mate 60 Pro. (Źródło: PBKReviews via YouTube)
Huawei Mate 60 Pro to nowy flagowy smartfon z wyświetlaczem wzmocnionym wewnętrznym szkłem Kunlun Glass drugiej generacji. Okazało się, że pomogło to urządzeniu przetrwać nowy test tortur online, który obejmował między innymi przejechanie przez samochód. W związku z tym 60 Pro został uznany za pozostawienie szkła Corning Gorilla Glass znajdującego się w rywalach, takich jak Samsung Galaxy S23 Ultra, w kurzu pod względem trwałości.
Smartphone Storage Touchscreen Gadget

Huawei dał jasno do zrozumienia, że nie będzie produkował nowego Mate 60 Pro za pośrednictwem oficjalnych kanałów - jednak to najwyraźniej nie powstrzymuje vlogerów, takich jakPBKReviews od importowania jednego z nich - tylko po to, by w kółko upuszczać go na beton.

Ten protokół https://www.youtube.com/watch?v=Ok4WJ7NeWlI najwyraźniej doprowadził do ustalenia, że własne szkło Huawei Kunlun Glass 2 - alternatywa dla Gorilla Glass znajdującego się w większości innych urządzeniach mobilnych - wydawało się niezwykle odporne na pękanie, rozbijanie, a nawet zarysowania po dokładnej kąpieli piaskowej w torbie z zamkiem błyskawicznym.

Charakterystyczny dla 60 Pro potrójny otwór został również przedstawiony jako pozostający włączony i w pełni funkcjonalny przez cały film, nawet po przejechaniu oponą samochodu (aczkolwiek przy niskiej prędkości i nie wielokrotnie). Podsumowując, PBKReviews uznało najnowszą wersję Kunlun Glass za wystarczającą, aby świat technologii "zapomniał o Gorilla Glass" pod względem odporności i wytrzymałości.

Kup Samsunga Galaxy S23 Ultra na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Wytrzymałość Huawei Kunlun Glass 2 wydaje się niszczyć wytrzymałość rywali Gorilla Glass w teście upadku
Deirdre O'Donnell, 2023-09-16 (Update: 2023-09-16)