Notebookcheck Logo

Insta360 Ace Pro przecieka jako nowa kamera akcji, która ma rywalizować z GoPro Hero 12 Black przed premierą 21 listopada

Insta360 udostępniła krótkie spojrzenie na swoją kolejną kamerę akcji w swoim teaserowym filmie. (Źródło obrazu: Insta360)
Insta360 udostępniła krótkie spojrzenie na swoją kolejną kamerę akcji w swoim teaserowym filmie. (Źródło obrazu: Insta360)
Insta360 pracuje nad nową kamerą akcji. Obecnie firma potwierdziła jedynie, że wprowadzi nowy produkt na rynek 21 listopada. Do sieci wyciekły jednak szczegóły na temat modelu Insta360 Ace Pro, do którego może dołączyć tańsza wersja Insta360 Ace.
Camera Gadget Leaks / Rumors

Niecały miesiąc po tym, jak w mediach społecznościowych pojawiły się praktyczne ujęcia niewydanego modelu, firma Insta360 zaczęła drażnić się z nowymi kamerami akcji. Do tej pory firma udostępniła krótki film promocyjny, w którym można zobaczyć kamery pasujące do październikowego wycieku. Ponadto Insta360 zasugerował, że jego kolejne kamery akcji będą wyposażone w obiektywy Leica, odzwierciedlając partnerstwo smartfonów Xiaomi z firmą produkującą aparaty fotograficzne.

Podczas gdy Insta360 nie ujawnił nazwy marketingowej kamer, różne przecieki już to zrobiły. Na przykład różne jednostki certyfikujące ujawniły, że Insta360 opracował Ace Pro. Opierając się na teaserowym wideo firmy, wydaje się, że wprowadzi ona na rynek dwa nowe modele, z których drugi prawdopodobnie będzie nazywał się po prostu "Ace".

Nawiasem mówiąc, wygląda na to, że Insta360 wysłała już próbki do recenzji. Na przykład, Ben Sin udostępnił krótki film przedstawiający "nadchodzącą kamerę akcji", która, jak wyjaśnia, "NIE jest DJI Pocket 3". Jeśli jego krótki klip jest cokolwiek wart, to kolejne kamery akcji Insta360 powinny odnieść sukces w scenach o słabym oświetleniu, gdzie inne, takie jak GoPro Hero 12 Black (obecnie 349 USD na Amazon) i DJI Osmo Pocket 3 mogą mieć trudności. Insta360 zaprezentuje nowe kamery akcji 21 listopada o 13:30 UTC.

(Źródło zdjęcia: @GetHypoxic)
(Źródło zdjęcia: @GetHypoxic)
(Źródło zdjęcia: @Quadro_News)
(Źródło zdjęcia: @Quadro_News)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Insta360 Ace Pro przecieka jako nowa kamera akcji, która ma rywalizować z GoPro Hero 12 Black przed premierą 21 listopada
Alex Alderson, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)