Notebookcheck Logo

Aplikacja do edycji wideo i zdjęć GoPro Quik wkrótce na komputerach stacjonarnych

Aplikacja Quik na komputery stacjonarne wykorzysta większy interfejs do łatwiejszej edycji (źródło obrazu: GoPro)
Aplikacja Quik na komputery stacjonarne wykorzysta większy interfejs do łatwiejszej edycji (źródło obrazu: GoPro)
Firma GoPro ogłosiła, że jej aplikacja mobilna Quik do edycji wideo i zdjęć będzie wkrótce dostępna jako aplikacja komputerowa dla osób posiadających subskrypcję GoPro. Aplikacja zostanie wydana dla komputerów Mac 1 listopada, a dla systemu Windows latem 2024 roku.
Software Camera

Wraz z premierą nowego Hero 12 Black i Max Lens Mod 2.0goPro ogłosiło, że popularna aplikacja mobilna Quik pojawi się na Windows i Mac jako aplikacja desktopowa. Będzie ona jednak dostępna tylko dla osób posiadających płatną subskrypcję GoProktóra daje użytkownikom ulepszone funkcje edycji, nieograniczoną przestrzeń dyskową w chmurze i zniżki na niektóre produkty GoPro. GoPro twierdzi, że aplikacja komputerowa oferuje "rozszerzoną listę funkcji i możliwości", takich jak "bardziej precyzyjne edycje, większy obszar roboczy do zarządzania multimediami i nieograniczone tworzenie zarówno z GoPro, jak i bez GoPro".

Aplikacja Quik na komputery stacjonarne będzie integrować się między platformami za pomocą synchronizacji w chmurze, co oznacza, że można rozpocząć projekt w aplikacji mobilnej, a następnie płynnie przejść do pracy nad nim w aplikacji komputerowej lub odwrotnie. Będzie ona również wyposażona w istniejące funkcje, takie jak automatyczne wyróżnianie filmów, które łączą najlepsze ujęcia z odpowiednią muzyką w tle i kinowymi przejściami. Multimedia mogą być importowane bezpośrednio z urządzenia podłączonego przez USB. GoPro twierdzi, że operacje edycyjne, takie jak dostosowywanie kolorów, dodawanie zwolnionego tempa, zmiana rozmiaru i przycinanie klipów będą łatwiejsze na większym interfejsie pulpitu.

Aplikacja Quik na komputery stacjonarne zostanie uruchomiona jako pierwsza dla komputerów Mac 1 listopada, podczas gdy użytkownicy systemu Windows będą musieli poczekać do lata 2024 roku.

Nowo wprowadzoną kamerę GoPro Hero 12 Black można zamówić w przedsprzedaży na Amazon

Aplikacja Quik oferuje kilka kreatywnych narzędzi do edycji, które zostaną przeniesione do wersji na komputery stacjonarne (źródło obrazu: GoPro)
Aplikacja Quik oferuje kilka kreatywnych narzędzi do edycji, które zostaną przeniesione do wersji na komputery stacjonarne (źródło obrazu: GoPro)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Aplikacja do edycji wideo i zdjęć GoPro Quik wkrótce na komputerach stacjonarnych
Vishal Bhardwaj, 2023-09- 7 (Update: 2023-09- 7)